Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piesi nie przestrzegają przepisów
~Anonim niezalogowany
20 marca 2013r. o 18:32
Jak za komuny za przejscie nie przez pasy mandat.Narobili policjantów to niech wstawiają mandaty.A Ty obywatelu będziesz chodził tak jak my Ci karzemy, i pamietaj że zyjesz w kraju demokracji i Konstytucji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
20 marca 2013r. o 19:00
Czym różnia sie te osoby ukarane mandatem od tych pouczonych ? Załosne ... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
20 marca 2013r. o 19:39
pouczeni jedną nogą byli na pasach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pele niezalogowany
20 marca 2013r. o 20:00
przez półtora roku mieszkałem w UK, kilka razy przeszedłem na czerwonym świetle (oglądając się wcześniej czy nic nie jedzie) na oczach policji :D
i nie dostałem mandatu, ani nawet pouczenia, u nas nieważne czy coś jedzie, czy droga jest pusta ulica, masz znaleźć pasy i jeśli są światła czekać na zielone bez względu że wieje czy pada.. takie trochę nadgorliwe szukanie winnych.. tych łatwych do ukarania, a trochę wyrozumiałości i zrozumienia, to tylko przejście przez ulice..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 marca 2013r. o 20:00
i bardzo dobrze!!!!
kurna co niekiedy piesi wyprawiają na ulicach to przechodzi pojęcie :>
masz farta tępa kobieto przechodząca wczoraj na ,,czerwonym,, obok Polfy...
tylko pamiętaj...każdy ,,fart,, ma swój koniec :> dobrze że ja jestem spokojny nawet w takich sytuacjach bo inny ,,pojechałby ci po rajtkach,,
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirabelka i szczawik niezalogowany
20 marca 2013r. o 20:06
Te mandaty są dla waszego dobra. Pamiętajcie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
20 marca 2013r. o 21:05
falco napisał(a): i bardzo dobrze!!!!
kurna co niekiedy piesi wyprawiają na ulicach to przechodzi pojęcie :>
masz farta tępa kobieto przechodząca wczoraj na ,,czerwonym,, obok Polfy...
tylko pamiętaj...każdy ,,fart,, ma swój koniec :> dobrze że ja jestem spokojny nawet w takich sytuacjach bo inny ,,pojechałby ci po rajtkach,,
;)


ja również pozdrawiam panią, która mi dzisiaj na Grunwaldzkiej wlazła na ulicę, centralnie przed samochodem, oczywiście nie na pasach, bo po co, pełen podziw dla ludzi, którzy tak beztrosko szafują własnym zdrowiem, ładując się zimą, na śliskiej drodze prosto pod auto :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
20 marca 2013r. o 21:58
~Anonim napisał(a): Jak za komuny za przejscie nie przez pasy mandat.Narobili policjantów to niech wstawiają mandaty.A Ty obywatelu będziesz chodził tak jak my Ci karzemy, i pamietaj że zyjesz w kraju demokracji i Konstytucji
"Komuna" czy demokracja niczym sie nie rozni jesli chodzi o istnienie prawa panstwowego. Nie chodzi o to, ze dane przepisy sa dobre czy nie dobre - poprostu istnieja i zostaly ustanowione. Wlasnie Konstytucja jest potwierdzeniem funkcjonowania prawa. Ludzka natura sklonna do grzechu oczywiscie jak najbardziej chciala by aby nie bylo zadnych obowiazkow a tylko prawa i calkowita swoboda we wszystkim :). Nie bede ocenial prawa w Polsce, ale chce zwrocic uwage ze swiat zbudowany jest na zasadzie istenia roznych praw - chodzby prawo grawitacji. Bog rowniez usanowil dla czlowieka prawa i blogoslawienstwa. W swej wspanialosci i milosci do nas nawet znalazl sposob na wykonanie sprawiedliwego wyroku za nasze przestepstwo Jego prawa na Jego Synu !... Gdy prowadzimy samochod, wiemy, ze istenieje cos takiego kodeks drogowy i znamy konsekwencje ktore groza za jego zlamanie. Niestety, ale jako ludzie czesto widzimy rozne prawa ustanowione w naszym zyciu (znajac rowniez wymiary kar) zapominajac o prawa ktore dal nam Bog w Biblii. A przeciez zaplata za grzech jest smierc wieczna, wiec znajomosc ktorego prawa powinna byc dla nas najwazniejsza?:) Bog w swojej milosc daje jednak w Swoim Synu laske tym, ktorzy odczuwajac zal pragna przebaczenia przestepstw ktore uczynli wzlgedem Bozego prawa.

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.