Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest na sesji
~lftyhf niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:00
POPIERAM TĄ ODPOWIEDZ DZIEKI TEMU CZŁOWIEKOWI DUZO MA GOŚCISZÓW .tylko ludzie nie potrafia docenić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 10:01
popieram Pana tz.(łysego) bo jetem kierowcą i wiem w jakim stanie jest ta droga ,dziura na dziurze w imieniu kolegów kierowców dziękujemy i dołańczmy się do protestu. Kierowca z Lubania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cysto prawda niezalogowany
22 marca 2013r. o 11:03
Mam pytanie, kto wie z jakiej umowy nie wywiązał się burmistrz Nowogrodźca, czy dotyczyła dróg, o których mowa? I moim zdaniem, zerwać asfalt z dróg pokrytych kostką a pieniądze nie będzie wyrzucało się w błoto, wszak co roku ten sam problem po zimie- myślę, że to masakryczna suma pieniędzy.
Ten protest, to dobry kabaret. Przypomina sceny z serialu Ranczo. Tylko , który to Mećko ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 11:32


Zmoderowano 22.03.2013 godz.12:49 - powód: Caps Lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ghjj niezalogowany
22 marca 2013r. o 12:34
Z tym cyrkiem w starostwie to był falstart. Póki co zima jeszcze trwa, a jak ktoś napisał wcześniej kampania się już zaczęła.
Gdyby tak naprawdę Robert chciał być skutecznym burmistrzem, to by się spotkali z Czarkiem i doszli do porozumienia. A tak to dziura jest tylko pretekstem, żeby zrobić zadymę!!! - miejmy nadzieję że mieszkańcy się w porę zorientują!
Z dworcem PKS w Bolesławcu jest podobnie. Pasażerowie busów ciągle stoją w błocie po kostki, a ludziom się wmawia, że w Ratuszu jest ten dobry a w Okrąglaku ten zły!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 13:05
czytając komentarze stwierdziłam,że między nimi była czarna owca ,bo z kąt wie co mówił burmistrz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 marca 2013r. o 13:06
~ napisał(a): czytając komentarze stwierdziłam,że między nimi była czarna owca ,bo z kąt wie co mówił burmistrz


skąd? :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robercik niezalogowany
22 marca 2013r. o 14:51
A co wy takiego wielkiego macie w tym Gościszowie,raz w roku wielkie żarcie i chlańsko potem walki siekierami i dewastacje autokaru z Jugosławii (wstyd nawet za granicą).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza