Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sukcesy młodych brydżystów
3244
#polak nieaktywny
25 marca 2013r. o 20:26
Ładna brydżystka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
25 marca 2013r. o 22:25
polak napisał(a): Ładna brydżystka.


Ciekawie ilu tych młodych skończy w kasynie .Dziwne ze młodych szachistów nikt nie pokazuje ani nie finansuje .Powołuje się na program z trenerem szachistów .Może ten wątek warto rozwinąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brydżysta niezalogowany
25 marca 2013r. o 23:09
wielkie gratulacje!!!!!!!!!!

inka
nikt nie broni by promować i finansować szachistów. Na pewno na to zasługują.
Do kasyna trafiaja hazardziści nie zawodnicy SPORTOWEJ DYSCYPLINY SZANOWANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE.

Życzę dalszych sukcesów.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
26 marca 2013r. o 7:30
Żaba- wielkie gratki!!!! Ty jesteś normalnie wszechstronny! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
26 marca 2013r. o 10:40
Promuje się to, co przynosi pozytywne i widoczne efekty...
Szachy są z pewnością super, ale:
gdyby tak bolesławieccy warcabiści, a nie szachiści albo brydżyści wygrywali jakieś znaczące turnieje, wtedy czytalibyśmy na Bolec.info o znakomitej szkole bolesławieckich warcabistów :D
DO SZACHISTÓW:
Drodzy szachści Bolesławianie, czekamy na wasze zwycięstwa na konkursach, ponieważ chcemy o tym czytać tutaj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szachista niezalogowany
26 marca 2013r. o 12:16
Duże brawa dla brydzystów. Niestety szachami w Boleslawcu zajmuje sie tylko jeden instruktor i do tego jeszcze w dość zaawansowanym wieku bez jakiejkolwiek pomocy. Z tego co wiem to szkolenie młodych brydżystów jest prowadzone w kilku miejscach i zaangażowane w nie jest kilku młodych prężnych brydżystów dbajacych o szkolenie , reklame , sprzet itp. Zmiast zadroscić brydżystom weżcie się bracia szachisci do roboty a nie czekajcie na gotowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trenejro niezalogowany
26 marca 2013r. o 14:27
W szachach bolesławieckich jest jeden nadzwyczaj zdolny, młody chłopak. To Kacper Grela, który osiągnął już bardzo wiele sukcesów. Na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
26 marca 2013r. o 20:06
Nie jestem miłośnikiem żadnej z dyscyplin ale jestem matką i wiem co napisałam.Natomiast napisałam o szachistach właśnie po wywiadzie z tym starszym instrktorem.Zycze wszystkim sukcesow ale mniejsze zagrozenie niesie mimo wszystko zabawa z szachami a nie kartami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima