Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Prezydent jest głupi...
~Tutejszy niezalogowany
27 marca 2013r. o 17:53
Ten anonimowy list do Prezydenta pokazał ile gawna możne zrodzić ironiczna sonda, ojcu redaktorowi zalecam rozsądek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
27 marca 2013r. o 17:54
Czy ktoś może mi odpowiedzieć autorytatywnie,czy to przejęcie Orki przez ZEC jest już zdecydowane ?
Pan Prezydent w swojej TV zapewniał ,że przejęcie przez ZEC zalatwi wszystkie bolączki nie podnosząc jednocześnie kosztów ogrzewania.Słuchając tego wywodu poczułem sie osobiście obrażony ponieważ Pan Prezydent ma mnie za idiotę.
Mogę ew. nie czuć sie obrażony jeżeli przyjmiemy ,że Pan Prezydent nie wie co mówi albo mówi w dobrej wierze bo tak mu doradzili,a On w to uwierzył.



Zmoderowano 27.03.2013 godz.18:12 - powód: usuniety duplikat (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2013r. o 18:19
~Tutejszy napisał(a): Ten anonimowy list do Prezydenta pokazał ile gawna możne zrodzić ironiczna sonda, ojcu redaktorowi zalecam rozsądek.


Rządzący śmieją nam się w oczy i są niepoważni a ty wymagasz powagi śmiertelnej od bolecnautów. Pokazali poczucie humoru a ty i inni możecie reagować jak chcecie. Głupich nie sieją sami się rodzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 marca 2013r. o 18:21
emem napisał(a):

luk, w swoim poscie piszesz "a teraz pytanie do Bolec.info My wiemy, że to żart z tym artykułem. to jak wytłumaczycie to tym, którzy w to uwierzyli? Potem tacy ludzie rozpowiadają jaka to władza i KK złodzieje itd. na podstawie jakiegoś głupiego artykułu."Pozdr,
emem


Że to był żart to oczywiste, ale są różne żarty. I teraz zwróć emem uwagę, jak niemądrym żartem można namieszać, jak ważna jest wasza rola, jako portalu informacyjnego. Skupcie się na faktach, a nie kreacji wirtualnej rzeczywistości :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 marca 2013r. o 18:26
Fakt jest taki, ze miasto robi ludzi w balona, bo jedna przynoszaca straty spolke wrzuca do innej spolki, ktora strat nie przynosi, ale dobrze ukryje straty Orki. Dzieki temu bilans bedzie na plus lub zero, a straty pokryja mieszkancy.
To chyba nie do konca jest fair?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 marca 2013r. o 18:41
emem napisał(a): Fakt jest taki, ze miasto robi ludzi w balona, bo jedna przynoszaca straty spolke wrzuca do innej spolki, ktora strat nie przynosi, ale dobrze ukryje straty Orki. Dzieki temu bilans bedzie na plus lub zero, a straty pokryja mieszkancy.
To chyba nie do konca jest fair?


Coś muszą z tym zrobić. Może nie chodzi o ukrywanie strat? może chodzi o jakiś ratunek? Ja mam nadzieje, że wszelkie decyzje poparte są analizami, że decyzje będą ekonomicznie uzasadnione. To byłoby kuriozalne, gdyby teraz Orkę zamknąć! To byłaby afera dopiero. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-; niezalogowany
27 marca 2013r. o 18:54
A w te bajki wierzysz?Pamiętasz co ryży oszust mówił ?Więc nie podniecaj się .Nie rżnij głupa razem z Romkiem.
http://biznes.pl/firma/podatki/agencyjne/obnizka-vat-w-2014-roku-nieprzesadzona-premier,5384354,news-detal.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jola niezalogowany
27 marca 2013r. o 19:12
Wyrazy uznania dla prezydenta za poczucie humoru i dystans do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza