Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Panele z hurtowni na Kościuszki

~PRZYSZŁY KLIENT niezalogowany
31 marca 2013r. o 20:47
Czy ktoś moze wypowiedzieć się na temat hurtowni paneli na ul. KOŚCIUSZKI. CENA, JAKOŚĆ POŁOŻENIA,STANDARTY ORAZ KLASA PANELI. CZYLI OGÓLNIE ZECZ BIORĄC CENA-JAKOŚĆ. MAM DO POŁOZENIA JAKIEŚ 150 M PANELI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10511
#gruba81 nieaktywny
1 kwietnia 2013r. o 1:51
jesli chodzi o ta w podwórku na przeciw ceramiki to dla mnie super.bylam tam kilka razy napewno u nich kupie.pan tam super doradza. jakoosc dobra. i szybko i ladnie klada. mozna dogadac sie w sprawie koloru fasonu.ja polecam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7605
#prorok nieaktywny
1 kwietnia 2013r. o 12:48
Co do klasy i ścieralności to samemu trzeba sobie wybrać, bo z tego co widziałem to mają tam od AC3 do AC5. Ja osobiście kupiłem te AC4.
Aha, na wejście podszedł do mnie taki Pan w okularach i zaproponował pomoc, powiedziałem mu czego potrzebuję i wybraliśmy kolor i całą resztę mnie satysfakcjonującą.
Potem przywieźli mi do mieszkania te panele a ten Pan został sam i ZAZNACZAM zależało mi na czasie to jak zobaczyłem że ten drugi go przywiózł i sobie pojechał to się załamałem.
Ale ku mojemu zdziwieniu Pan monter tak się uwijał że dwa pokoje miałem zrobione w 5 godzin.
I mimo że wymagają żeby podłoga była gotowa i bez mebli to jak to na blokach ciężko z miejscem na wyniesienie mebli, Pan zrobił połowę potem dał meble na to położone i skończył resztę, może nie robił wrażenia na początku ale siłę i chęci do pracy to chłop ma.
Na koniec posprzątał po sobie, pożegnał się i poszedł.
Taki miły.
WIĘC JA OSOBIŚCIE ZADOWOLONY, MIAŁEM NIECAŁE 50 METRÓW I USŁUGĘ JAK DLA MNIE WYKONANO SUPER.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6928
#abrakadabrator nieaktywny
1 kwietnia 2013r. o 13:04
no ja byłem tam w lutym i teraz i widzę że ceny mają teraz mniejsze NIBY DOSTAWA MA BYĆ DUŻA I PROMOCJE ZROBILI.
A co do kładzenia paneli to chciałem to zrobić sam ale czasu mało to kupiłem i MONTAŻ NIBY GRATIS no to niech kładą jak GRATIS.
I się zdziwiłem bo za położenie pan co montował nie wziął nic, nawet piwa nie chciał, za przeniesienie mebli wziął DYCHĘ ale za nic więcej.
U mnie kładł 20 metrów bo jeden pokój tylko ale ja chyba bym to robił cały dzień a ten pan gdzieś 2 do 3 godzin. Posprzątał po sobie i podziękował i pojechał sobie.
Ja tam zadowolony jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9856
#szeregowy nieaktywny
1 kwietnia 2013r. o 13:13
Cena dobra, montaż gratis.
Panele są jak wszędzie wybrać sobie trzeba jakość po prostu samemu.
Panele mają dobre od AC 3 do AC 4.
Tak za 30 za metr można dobre i ładne kupić.
Obsługa miła.
Ja jestem zadowolony i polecam.

alkohol to nasz wróg, ale polak wroga się nie boi!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8544
#TomekS nieaktywny
1 kwietnia 2013r. o 13:17
Ja osobiście polecam.
Panele tanio i jakość usług na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 13:26
tanio czy nie ?? ??
jak widziałem u innych to cena taka sama choć około połowa tych paneli ciut taniej, ale tylko ciut.
Ja zaryzykowałem i się zdecydowałem.
Nie żałuję wcale.
Pan przyjechał i zrobił mi podłogę szybko i sprawnie.
I pan w okularach choć niepozorny to bardzo miły i uczynny, kawę wypił ale ojciec mu chciał piwo dać to nie chciał, że w pracy nie pije. Gratuluję tej pani takiego pracownika.
Ja zadowolony, ojciec też no bo to jemu ten pan robił podłogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 14:12
A czy ktoś wie kto jest właścicielem teh hurtowni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza