Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Można? Jasne, że można! Nie wszędzie śmieci to paranoja!
~ niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 18:06
A na ulicy Różanej palą śmieci w piecu i mają wszystko gdzieś. A panowie, którzy wywożą śmieci chyba nie widzą, że kubeł z domku jednorodzinnego jest do połowy zapełniony popiołem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 23:00
a ja kieszkam w Trzebieniu ma do wysypiska 15min piechota i mam placic tyle co ludzie w gminie bolec majacy do trzebienia 20km???????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 23:03
ROMAN stawki ustalił , RADA klepnęła. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8623
#woje24 nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 23:13
zróbmy protest i usypmy góre smieci pod domem prezydenta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 23:31
Tak, bo to prezydent Bolesławca uchwalił ustawę o odpadach. Dziwić sie potem wynikom wyborów, jak jeden z drugim nie wie, kto podejmuje decyzje (sejm), a kto musi sie do nich dostosować (samorządy).

Ale każdy powód dobry, by sobie pohejtowac Romana.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pingwinek pik pok niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 6:38
~Łuki napisał(a): a ja kieszkam w Trzebieniu ma do wysypiska 15min piechota i mam placic tyle co ludzie w gminie bolec majacy do trzebienia 20km???????????????


Również mieszkam w trzebieniu. A z tego co mi wiadomo to też żyjemy w gminie "bolec";p

A jak ci nie pasuje to wywoź śmieci rowerem to jakieś 5min na świeżym powietrzu a ile zdrowia zyskasz.

I szkoda że nadal jest wysypisko a nie spalarnia odpadów. Nie zbudują bo 'śmierdzi". Przejdzicie się latem w okolice wysypika i zobacz jakie aromaty się tam unoszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 10:53
Jak można ustalić stawkę za wywóz śmieci skoro nie wiadomo kto będzie je wywoził i za jaką kwotę.Jeżeli znajdzie się przedsiębiorca który zrobi to za połowę ustalonej ceny ,to co obniżą nam stawkę?bardzo w to wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaja niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 12:08
wlasnie jak wygra ktos i za odpowiednia stawke to powinnismy placic tryle co wygrala firma w przetargu a na to wyglada ze reszte kasy gminy beda dostawac i beda jak zwykle latac dziure bo kredytow nabrali i nie wiedza jak je splacac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego