Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wilk zagryzł owce
~Kriss niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 15:20
Nie wiem, jakim trzeba być(...) żeby nie ulżyć zwierzęciu w konwulsjach!
Ten(...) chłop chciał się chyba wylansować?!
Pokazywanie drgawek przedśmiertnych, jest dla mnie(...)

Zmoderowano 08.04.2013 godz.21:02 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 15:25
(...) nie ma granic,nie mógł dorżnąc tej biednej owcy? (...)Chyba taki lans jednak ,Boze pożal się.

Zmoderowano 08.04.2013 godz.21:02 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 16:12
mogli by myśliwi zrobic porządek z tymi wilkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wow niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 16:15
300metrów dalej gośc ma hodowle danieli ciekawe kiedy wezmą się za nie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 17:18
~Kriss napisał(a): Nie wiem, jakim trzeba być(...) żeby nie ulżyć zwierzęciu w konwulsjach!
Ten(...) chłop chciał się chyba wylansować?!
Pokazywanie drgawek przedśmiertnych, jest dla mnie(...)


Znam(...), (bynajmniej nie chodzi mi o drapieżnika) i nie szkoda mi go, w przeciwieństwie do owieczek.
Czy lans do TVN-u będzie już w gajerku?
Jeśli nie, odszczekam to co napisałem...

Zmoderowano 08.04.2013 godz.21:03 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Człowiek lasu niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 20:34
~ja napisał(a): mogli by myśliwi zrobic porządek z tymi wilkami
nie mogli by bo wilki są pod scisłą ochroną przez obroncow przyrody w Warszawie co nigdy nawet w lesie nie byli bo sie kleszczy boją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieskaniec bolesławca niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 20:42
Wy ludzie, to chyba nie macie w domu telewizji, wystarczy włączyć który kolwiek program przyrodniczy i jest tan na pęczki jeszcze gorszych ujęć z życia zwierząt, a to co się stało to jest naturalny łańcuch pokarmowy i tak już bywa że silniejszy i sprytniejszy przetrwa, więc jeśli was to rusza to jesteście mało obeznani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jana niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 20:56
"Wilk zagryzł owce" to nie jest wiadomość. Gdyby owce zagryzły wilka to byłaby wiadomość! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.