Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak dostać mieszkanie z urzędu miasta?

6698
#szpiegula nieaktywny
7 kwietnia 2013r. o 16:24
Witam, jakie są w naszym mieście wymogi, by ubiegać się o mieszkanie z urzędu? Nie mogę na stronie urzędu miasta odnaleźć takich informacji....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fifi niezalogowany
7 kwietnia 2013r. o 16:31
Trzeba być biednym , patologicznym , alkoholikiem , awanturnikiem , mendą spod Basenu .........ja jako facet chowałem dwoje dzieci , miałem prace , bylem wypłacalny i nazwijmy to prowadziłem sie moralnie .......................zapomnijcie że w ten sposób przyznają wam mieszkanie jak pracujesz to wysyłali to TBS a jak menda co łoży na nią opieka masz w sumie zagwarantowane ..........po okresie oczekiwania . To jest bardzo chore Państwo i na pewno się nic nie zmieniło a w momencie kiedy straciłem prace już Urząd nie wysyłał więcej papierków ...............bo miałby powód do wciągnięcia na listę a z drugiej strony jak był miał mieszkać w około z taka Patologią ..to normalny człowiek by tam ześwirował albo by go notorycznie okradali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2013r. o 16:50
szpiegula napisał(a): Witam, jakie są w naszym mieście wymogi, by ubiegać się o mieszkanie z urzędu? Nie mogę na stronie urzędu miasta odnaleźć takich informacji....


najlepiej okradnij cos lub kogos pobij to wtedy masz szanse na mieszkanie z urzedu....spraw wewnetrznych i sprawiedliwosci....
np. Rawicz lub Zaręba Górna... ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4876
#shine24 nieaktywny
7 kwietnia 2013r. o 17:21
Zgadzam się z powyższymi postami. Mi pani w urzędzie- dokładnie mnie mierząc- powiedziała, ŻE MNIE PRZECIEŻ STAĆ NA KUPNO MIESZKANIA. Jak się zapytałam po czym to stwierdza, czy żeby się starać o mieszkanie to muszę być brudna,bezzębna i być alkoholiczką to nic sie nie odezwała, tylko popatrzyła z ukosa. Masakra z takim podejściem urzędasów, to wogóle najlepiej dać sobie spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olenka niezalogowany
7 kwietnia 2013r. o 17:25
duuuuzo białej sliskiej wazeliny , smarować i smarowa a będą skutki, komu to wiadomo :D::D::D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pavlosky niezalogowany
7 kwietnia 2013r. o 17:33
z tego co sie dowiadywałedm to miasto rezygnuje z mieszkan komunalnych zostaje TBS a pani powiedziała miżebymchodził pomieście i szukał sobie strychu do adaptacji co graniczy juz z cudem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2013r. o 18:25
~pavlosky napisał(a): z tego co sie dowiadywałedm to miasto rezygnuje z mieszkan komunalnych zostaje TBS a pani powiedziała miżebymchodził pomieście i szukał sobie strychu do adaptacji co graniczy juz z cudem
Gdzie się dowiedziałeś? Gdyby miasto rezygnowało z mieszkań komunalnych, to sprzedano by je po takich cenach jak tym najemcom, którzy już przedtem wykupili. Mieszkania te jednak nie są na sprzedaż, a jak już, to w cenach, że mózg staje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
7 kwietnia 2013r. o 19:55
czy osoby ubiegające się mogą powiedzieć jakie kryteria musi spełniać taka osoba? Ja nie chcę się ubiegać o takie mieszkanie, ale potrzebuje informacji właśnie na temat takich wymogów do celów sądowych. Czy gdzieś jest czarno na białym napisane co i jak? Nie mogę znaleźć.. Pewnie należy się osobiście pofatygować do urzędu :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.