Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biegali z Europą
~ZnowuJa niezalogowany
2 maja 2013r. o 13:23
oj protestowały obie strony na "gorąco"...organizatorzy zareagowali, jak mogli... trudno, zeby zabrali nagrodę dziecku, bo sie pomylono...moim zdaniem to nie wina dzieci tylko zamieszania, jakie towarzyszy czesto takim akcjom. Duza ilośc zawodników startujacych, ot co...dziewczynka dostała nagrodę, myslała, ze wygrała, stanęła na podium, dostała dyplom...sprawa wypłynęła zaraz po odczytaniu wyników. Martynko, ty jeszcze nie raz udowodnisz, ze jesteś najlepsza. Szkoda nerwów. Za trzy tygodnie kolejne biegi uliczne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 maja 2013r. o 13:45
jak robiliście listę to nie można było wszystkich wymieniać tak samo,np.pierwsze nazwisko a drugie imię lub na odwrót ? :P
Bo robi się taki misz masz :

1.Hola Klaudia
1.Olszowy Martyna
2.Oliwia Domżalska
3.Wołoszyn Aleksandra

przy okazji ,ciekawe po czym p.Chwojnicki poznał biegających bolecnautów :P Bo stwierdził,że widział ich , jeśli byli przebrani np.w koszulki z logo portalu to ok,ale jeśli nie to po czym poznał :P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej C niezalogowany
2 maja 2013r. o 14:16
Tylko obserwowałem tę imprezę. Pomimo nie najwyższej temperatury przyszło faktycznie bardzo dużo ludzi - od dzieci po ich rodziców i dziadków ( a mówi się, że do sld ciągnie tylko starszych). Trafiłem tam przypadkiem, bo nigdzie w oficjalnych wykazach majowych przedsięwzięć nie było o tym biegu nic na pisane, a szkoda, bo ta impreza w pełni na to zasługiwała. Rozmawiałem nawet z uczestnikami z województwa lubuskiego i łódzkiego, którzy postanowili zawalczyć o zwycięstwo. Jak już napisałem byłem tylko obserwatorem, a i tak otrzymałem od organizatorów upominek - to bardzo miłe. Więcej takich biegów i dziękuję za mile spędzony czas !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~d niezalogowany
2 maja 2013r. o 16:33
d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biegacz 3 niezalogowany
2 maja 2013r. o 16:41
STOP!!! Anuluję ten wpis!!! zamiast tego daję teraz nowy :
Na tych biegach było bardzo dużo błędów!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10764
#Polnisch nieaktywny
2 maja 2013r. o 17:29
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 18:12
zero organizacji i kupe błedów i pomyłek,dziewczynka na podium nie powinna tam stac,chodzi mi o miejsce 1
zamieszanie straszne z karteczkami na koniec biegu,przez co dziewczyna spadła z miejsca 1 nizej,przez brak organizacji wlasnie ,masakra,po co sie wysilac starac jak i tak spadasz nizej przez czyjas glupote i slepote,brak słow!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 18:13
~ napisał(a): zero organizacji i kupe błedów i pomyłek,dziewczynka na podium nie powinna tam stac,chodzi mi o miejsce 1
zamieszanie straszne z karteczkami na koniec biegu,przez co dziewczyna spadła z miejsca 1 nizej,przez brak organizacji wlasnie ,masakra,po co sie wysilac starac jak i tak spadasz nizej przez czyjas glupote i slepote,brak słow!
i jak moga byc dwa nazwiska na miejscu 1,co to jest!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.