Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto flagi
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 1:29
BLUŹNICIE!!! (...)

Zmoderowano 03.05.2013 godz.17:55 - powód: ublizanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 2:27
~ napisał(a): BLUŹNICIE!!! (...)

A ty co? (...)Za komuny było weselej bo nie było takiego mrocznego lansu ze strony rzadzących i mieszkańcy uczestniczyli na żywo, a nie (...)Teraz te (...) każą nam się oglądać i fotografować, wszystko to na siłę i bez prawdziwej ochoty świętowania. Smutne i odpychające. Ten spektakl już dawno nie działa.

Zmoderowano 03.05.2013 godz.17:57 - powód: korekta cytowania oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
3 maja 2013r. o 8:55
Malkontenci,frustraci precz z naszego kraju!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
3 maja 2013r. o 10:41
Czy to hipokryzja ?
Dzień flagi
jeżeli tak wygląda szacunek dla flagi to ja wymiękam
http://www.facebook.com/photo.php?v=517609958302612&set=vb.186106368119641&type=2&theater

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 14:58
W kamieniczkach Rynku ani jednej flagi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2013r. o 17:47
~ napisał(a): BLUŹNICIE!!! (...)


Poczytaj sobie taką broszurkę „ Folwark zwierzęcy” . To historia o tym jak grupa , bardzo inteligentnych świń , za pomocą psów , zajmuje się hodowlą zwierząt , mówiąc ludziom , że są wolni… ups … zwierzętom. Mów mi Boxer, Kefas, albo skała. Polski już nie ma. Przykro mi. ;(

Zmoderowano 03.05.2013 godz.18:00 - powód: korekta cytowania (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 19:49
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): BLUŹNICIE!!! (...)

Poczytaj sobie taką broszurkę „ Folwark zwierzęcy”...


Nie muszę, czytałem ją gdy za to szło się siedzieć a Ciebie na pewno jeszcze na świecie nie było mądralo. Moje pokolenie miało umiejętność czytania ze zrozumieniem, Tobie tej umiejętności zabrakło. Twoja "sugestywna" dedykacja w kontekście obchodów Święta flagi państwowej i Święta Konstytucji 3 maja jest bezczelna i, powtórzę - bluźniercza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2013r. o 21:39
~ napisał(a):
Nie muszę, czytałem ją gdy za to szło się siedzieć a Ciebie na pewno jeszcze na świecie nie było mądralo. Moje pokolenie miało umiejętność czytania ze zrozumieniem, Tobie tej umiejętności zabrakło. Twoja "sugestywna" dedykacja w kontekście obchodów Święta flagi państwowej i Święta Konstytucji 3 maja jest bezczelna i, powtórzę - bluźniercza!


Cieszy mnie Twoja ocena mojej skromnej osoby . Od pewnego czasu studiuję ze zrozumieniem teorie spiskowe , od pewnego czasu pisuję również na portalu Bolec. info. Znają mnie tu. Jeśli tak na prawdę zależy Ci na Polsce , spróbuj zrozumieć ... co dla tego Narodu tak na prawdę jest ważne .

Powiewająca flaga , dowolnego koloru, czy połączone , szczęśliwe rodziny ? Ilu Polaków jest na zarobkowej emigracji , głąbie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie