Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Naprawiaj samochód bez lakierowania
4190
#Detonator nieaktywny
2 maja 2013r. o 23:34
~ovi napisał(a): Detonator moze meliski trochę?

Metoda nie odkrywcza, pierwszy był http://www.dentbusters.pl/
Na jego stronie są fotki przed i po.
Testowałem jest niezły...


Meliski mi trzeba ale moim zdaniem jeżeli ktoś jest zainteresowany to dzwoni pyta jedzie,po co męczyć i kręcić temat.Metoda ta już jest dawno używana w większych miastach,ceny zawsze były i są zależne od mieszkańców itd. Rzymu od razu nie wybudowali nie ma się co spinać. Konkrety chcesz zrobić robisz a nie się rozpisujesza może foty itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
2 maja 2013r. o 23:56
~Antymistrzu napisał(a):
~mistrzu napisał(a): Może lepiej fotki typu przed/po naprawie, bo narazie jest tylko ,,przed"





przed i po naprawie [img=1367526985_xh3px63.jpg]


lol :D


Dopisane 02.05.2013r. o godz. 23:56:

miszczu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~murasz niezalogowany
3 maja 2013r. o 8:01
Meliski mi trzeba ale moim zdaniem jeżeli ktoś jest zainteresowany to dzwoni pyta jedzie,po co męczyć i kręcić temat.

Popieram ,w internecie powinny być tylko nr.telefonów.
N.p.
lakiernik -tel***
blacharz - tel ***
sex oral- tel ***
sex anal- tel ***
Kto będzie zainteresowany ,to zadzwoni i się dowie ,co i jak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do murasza niezalogowany
3 maja 2013r. o 8:17
~murasz napisał(a): Meliski mi trzeba ale moim zdaniem jeżeli ktoś jest zainteresowany to dzwoni pyta jedzie,po co męczyć i kręcić temat.

Popieram ,w internecie powinny być tylko nr.telefonów.
N.p.
lakiernik -tel***
blacharz - tel ***
sex oral- tel ***
sex anal- tel ***
Kto będzie zainteresowany ,to zadzwoni i się dowie ,co i jak.


to masz!
Kontakt:
Firma Autotrik
Krzysztof Rudzik
Bożejowice 7a
59-700 Bolesławiec
tel. 791 550 357
mail [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~murasz niezalogowany
3 maja 2013r. o 8:52
A masz namiar na 2 ostatnie ,nie samochodowe,,kontakty''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 12:58
co do malych wgniotek to mozna zrobic bez lakieriwania ale na przyklad te dzwi co jest zdjecie nie da rady tak zrobic. Kazde dzwi maja wznicnienie pod blacha wiec nie ma mozliwosci zrobienia tego bez sladowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 13:49
robiłam wgniecenia tą metodą, zero śladów, naprawdę warto, dobrze, że robi już to ktoś w okolicy, my musieliśmy jechać do jeleniej góry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~auto trik niezalogowany
3 maja 2013r. o 14:11
Zdjęcia PRZED i PO znajdują sie w zakładce "galeria" na stronie firmy www.autotrik.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.