Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dokąd zmierza Polska?
3244
#polak nieaktywny
13 maja 2013r. o 14:10
Ciekawy facet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2013r. o 14:45
Tak myślisz? A ja nie...

http://lubczasopismo.salon24.pl/neckline/post/463692,rozczarowany-prof-zybertowicz-i-zirytowany-red-warzecha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bertoldoo niezalogowany
13 maja 2013r. o 16:29
a ja myślę że bardzo ciekawy i odważny
no i ma bardzo trafne diagnozy dotyczące Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 maja 2013r. o 16:33
~ napisał(a): Tak myślisz? A ja nie...


Ja również tak nie myślę. Polski w zasadzie już nie ma, ostatni rozbiór, kurewsko skuteczny... game over. Chociaż wciąż mi się marzy , piękna jak Kobieta , ciepła jak Matka i mądra , jak niektórzy z nas.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimiera niezalogowany
13 maja 2013r. o 16:42
Super. Przyjdę posłuchać. Brawa dla organizatorów, że odwiedzi nas Profesor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2013r. o 19:36
Niech sobie ten pan przyjeżdża. Ja idę na targowisko na Jeleniogórskiej. Bo właśnie tam, a nie na wykładach i prelekcjach pana profesora jest prawdziwy Bolesławiec. Właśnie tam słychać głos ludu. Tam widać, jak wygląda nasza mała ojczyzna. Nie mam nic przeciw człowiekowi, ale nie potrzebuję podpowiedzi i interpretacji rzeczywistości, w której żyję i pracuję. A duża ojczyzna? Cóż, to dla większości bolesławian twór czysto wirtualny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na prawo od prawa niezalogowany
13 maja 2013r. o 20:36
Hmm. Organizator, miejsce spotkania, życiorys i kariera polityczna profesora nie pozostawiają złudzeń co do intencji tego spotkania. Jeśli fundamentaliści prawicowi chcą się taplać w swoim błotku to ich sprawa. Ale gdy robią to za publicznie pieniądze tylko dlatego, że chwilowo są u władzy to już delikatnie ujmując CYNIZM I HIPOKRYZJA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2013r. o 22:17
~na prawo od prawa napisał(a): Hmm. Organizator, miejsce spotkania, życiorys i kariera polityczna profesora nie pozostawiają złudzeń co do intencji tego spotkania. Jeśli fundamentaliści prawicowi chcą się taplać w swoim błotku to ich sprawa. Ale gdy robią to za publicznie pieniądze tylko dlatego, że chwilowo są u władzy to już delikatnie ujmując CYNIZM I HIPOKRYZJA.

PiS to socjaliści, zwykli lewacy, więc myśl co piszesz.
Prawicowcy nie chcą publicznych pieniędzy - chcą, aby u każdego zostały w kieszeni, a nie były rabowane przez państwo - i jeżeli coś robią to za swoje. Lech Kaczyński sprzedał Polskę podpisując traktat, więc co ten, który był jego doradcą może nam ciekawego powiedzieć, że NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO, NIC SIĘ NIE STAŁO...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza