Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pozwolenie na budowę domu - jak długo czekać ?

~ niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 18:57
Tak jak w temacie, jak długo czekaliście na pozwolenie budowy domu jednorodzinnego ? Wiem że max czeka się 65 dni, ale jak jest w Bolesławcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem ze niezalogowany
2 czerwca 2013r. o 23:25
gdzie indziej miesiąc,, w bolcu przedłuzaja maxymalnie. Albo są opieszali i maja cie gdzies albo po prostu nie wiedzą co z czym i dlatego tak długo..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
3 czerwca 2013r. o 9:00
Ja w zeszłym roku czekałam miesiąc więc chyba nie jest tak żle!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
3 czerwca 2013r. o 13:01
Przeważnie prawie maksymalny wymiar czasu (65 dni). Ostatnio udało się po ok. 40. Więc różnie, ale znając innege starostwa to trwa to do 4 tygodni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
3 czerwca 2013r. o 13:21
sie czeka, aż sie doczeka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2013r. o 15:54
ja złożyłam wniosek 4 kwietnia, w połowie maja okazało sięże czegoś brakuje, dzisiaj odebrałam juz decyzję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miejscowy niezalogowany
3 czerwca 2013r. o 19:34
ja złożyłem wszystkie papiery w styczniu tego (2013 ) roku i do obecnej chwili ( czerwiec 2013 ) nie mam odpowiedzi , jest to jakaś parodia , ok nie spieszy mi się ale sam fakt się liczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
3 czerwca 2013r. o 19:41
Ja czekałem dwa tygodnie, ale wszystkie papiery były "na cacy", do niczego, nikt się nie czepiał. Acha, było to 4 czy pięć lat temu.

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza