Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Awaria Orange
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 12:12
I po awarii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 12:24
U mnie jakoś jeszcze nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 12:42
~ napisał(a): Redakcja podała właściwą informację.
Sieć nie działała od kilku godzin, więc co ty widzisz niesprawdzonego w tej informacji ?

Informacja dodana jako wiadomosc dnia o godzinie 11:13,gdzie od 11:00 jak ludzie pisza,wszystko dziala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 12:47
Niestety ale nie wszystko działało i jeszcze są problemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4635
#naataliia nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 13:12
Ludzie co wy sie tej redakcji czepiacie ? Bedziecie robic problem o kilka minut. Dobrze ze napisali bo pewnie polowa z was panikowala ze im sie tel zepsuł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roxi niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 15:58
a ja kombinowałam włączałam telefon i wyłączałam, wyciągałam baterie, karte... byłam pewna że telefon się zepsuł... później podobnie z internetem netbooka wyłączyłam i z powrotem to samo już ...ic...a mnie brała a to się okazało że ich wina;/ powinni dać ludziom znać wcześniej a nie wariatów z nich robić :|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
6 czerwca 2013r. o 17:36
Z miesiąc temu sms'a wysłali z info,o zakłóceniach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 czerwca 2013r. o 18:10
konsolidacja nadajników Orange i T-Mobile

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza