Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja przy Parku Waryńskiego
~xxx niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 21:54
Jak to nic sie nie stalo skoro chlopak lezy w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 22:02
7 dni chorobowego i będzie przestępstwo drogowe. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~100 niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 23:37
Ten kto doprowadził do tego zdarzenia musi być (...)i dożywotnio powinno się zakazać mu prowadzenia pojazdów!!!

Zmoderowano 24.06.2013 godz.7:47 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 czerwca 2013r. o 23:48
To może zdarzyć się każdemu. Chwila nieuwagi, rozkojarzenie, oślepiające słońce...
Po to płacimy OC, żeby zredukować skutki takich zdarzeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
23 czerwca 2013r. o 23:56
~~100 napisał(a): Ten kto doprowadził do tego zdarzenia musi być (...) i dożywotnio powinno się zakazać mu prowadzenia pojazdów!!!
Różne rzeczy może źle zrobić człowiek, czy Ty nigdy nie zrobiłeś coś nie tak? Z jakiegoś powodu kobieta kierująca Fordem wyjechała tuż przed jadącym Audi i to nie znaczy, ze mozna kogos w tak brzydki sposob okreslac. Dobrze, ze dzieki Bogu nikomu nic powaznego sie nie stalo :).

Ta ulica (z ktorej wyjezdzal Ford) to nie jest Bielska, tylko Tyrankiewiczow, dobrze by bylo to poprawic :).

Zmoderowano 24.06.2013 godz.7:49 - powód: korekta po moderacji cytowanego posta (moderator)

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 0:00
ŁaŁ !!!!!!! ale sensacja w mieście - do TVN-u to trzeba, wypadki są ,były i będą a tu na forum trzeba się rozpisać.Byli ubezpieczeni to nic im nie będzie jeszcze zarobią.Spokojna wasza roszczochrana kupią sobie nowe auta a wy dalej będziecie jezdzić rowerami

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 0:23
nie_powiem napisał(a): czego mi tak nie chce ktos wymusic :(

Trzy lata nad tym pracowałam... w końcu sprzedałam auto :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 9:06
k1p napisał(a):
nie_powiem napisał(a): czego mi tak nie chce ktos wymusic :(

Trzy lata nad tym pracowałam... w końcu sprzedałam auto :-(
Już drugi rok jeżdżę i nikt nie chce przywalić ale jestem cierpliwy. :/ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza