Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kto sprowadza auta z Niemiec ?

287
#Anonim287 nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 9:30
Witam, kto w Bolesławcu i najbliższej okolicy zajmuje się sprowadzaniem aut z Niemiec? Ogłoszeń w necie jest niewiele...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaremy200 niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 9:34
hej, z tego co wiem to pan Złotorowicz z gromadki sprowadza auta z niemiec... pod zamowienie itd... mieszka na przeciwko urzędu gminy. kazdy go tam zna... nikogo innego nie znam.. pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
287
#Anonim287 nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 9:40
~jaremy200 napisał(a): hej, z tego co wiem to pan Złotorowicz z gromadki sprowadza auta z niemiec... pod zamowienie itd... mieszka na przeciwko urzędu gminy. kazdy go tam zna... nikogo innego nie znam.. pozdro


Myślałem o lokalizacji w zasięgu miejskiej komunikacji autobusowej, ewentualnie własnych nóg - bez auta ciężko będzie do Gromadki się dostać ;-)

Z innych lokalizacji - Kruszyn (autolinie), ale oni mają auta poza moim zasięgiem cenowym, kiedyś kupowałem auto w wykrotach, ale tam ciężko się dostać bez auta ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 10:11
Podjedź do chłopaków z Auto Pit Stop przy Wróblewskiego. Dwa samochody już u nich wziąłem i wszystko ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leszek niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 11:13
chcesz kupić zabiorę, pokaże i pomogę w formalnościach okolice Berlina
tel.693 392 902
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
287
#Anonim287 nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 11:56
assassin napisał(a): Podjedź do chłopaków z Auto Pit Stop przy Wróblewskiego. Dwa samochody już u nich wziąłem i wszystko ok.


to ci koło wiaduktu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 14:34
tak tak tam koło wiaduktu auta przyjeżdżają do Polski w połówkach. Następnie naprawa blacharska/lakiernicza i jest soooookkkk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 14:56
Człowieku daj spokój, nie szukaj firm które sie tym zajmują bo już na starcie przepłacisz, sprowadze Ci prywatnie jak chcesz, w zeszłym miesiącu zakupiłem Fiata Stilo za 900 euro 2003 rok, a na naszych stronach chodzi po 12000. Przebitka niezła, napisz na maila [email protected] przebywam w Hamburgu, na 100% coś znajdziemy. Moge do Ciebie podjechać do miasta i pogadamy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza