Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zarządzać, a nie rządzić
~Tutejszy niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 16:09
małe pytanie do autora to Pańska opinia czy ocena ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 18:45
Dobra robota Przemo te (...), które tak próbują cię ośmieszyć nie warte są komentarza . Za każdym razem próbują rozmydlić temat dotyczący miejskiej kliki. (...)

Zmoderowano 24.06.2013 godz.21:55 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 20:45
Tu , też mało słów a dużo treści.[img=1372099558_5p9d8ly.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan PanaM niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 22:10
Gościu ma rację,nic się nie zmieniło od tego czasu gdy to napisał.Tylko co z tego wynika ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 22:34
~fan PanaM napisał(a): Gościu ma rację,nic się nie zmieniło od tego czasu gdy to napisał.Tylko co z tego wynika ?


Znów ten trol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 7:25
Gdyby wybory miały cokolwiek zmienić już dawno by ich zakazano. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 7:36
~ napisał(a): Gdyby wybory miały cokolwiek zmienić już dawno by ich zakazano. :)


:D co prawda , to prawda :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 7:40
Może wybierzmy papieża na prezdenta? Podobno bardzo mądrzy to ludzie a i bog bedzie nam błogosławił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza