Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manipulacje w Domu Bożym
4469
#Patrzalski nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 8:38
Talent do muzyki ,pan Pospieszalski ma niewątpliwie :)
Pięknie śpiewa , gra na gitarze ,nawet próbuje podrygiwać .
Czy kościół jest odpowiednim miejscem na to, żeby "pogrywać " na ludzkich uczuciach ,piękną pieśnią o żołnierskich losach ?Pogrywać uczuciami ludzi, po to żeby ładnie sprzedać swoje polityczne racje ?
Z całym szacunkiem dla dorobku muzycznego rodziny Pospieszalskich ,ale tego rodzaju przedstawienie w kościele jest delikatnie mówiąc nie na miejscu ? Nie żeby mi to przeszkadzało :")
Ale zdaje mi się ,że to nie jest uczciwa kampania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 8:50
Marzy mi się czas kiedy Polacy wzniosą się ponad sztucznie kreowane ( przy pomocy sterowanych ścierwomediów ) podziały polityczne i wspólnymi siłami zaczną budować dobrobyt w tym Kraju. Zwróc uwagę na fakt, Polak , że od momentu tzw. transformacji ustrojowej poziom naszego życia to nieustanny regres. Nie mamy pieniędzy i pracy , jesteśmy zadłużeni, umiera klasa średnia , 3 mln za granicami, 2 mln na granicy ubustwa. Populacja Narodu spada , a w telewizorni tuskoboje mówią , że żyjemy na zielonej wyspie. Ja twierdzę , że to kłamstwo i to jest mowa nienawiści ? Ponieważ znam się trochę na pieniadzach , to powiem Ci Polak , że nasze dzieci już nie mają gdzie żyć , jeśli nadal będziemy pozwalć chapaczom grabić ten nieszczęśliwy Kraj. Rządząca ekipa stoi na straży Europejskiego Banku Centralnego i Banku Rozliczeń Międzynarodowych ( szef wszystkich szefów ) , nie działa w naszym interesie . Jesteśmy dojonymi niewolnikami , podzielonymi na dwie zasadnicze opcje polityczne. Możecie się nadal kłócić i dogorywać , albo zacznijcie myśleć i wznieście się ponad ten podział. Czy to też jest mowa nienawiści ?

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 8:51
Patrzalski napisał(a): Nie żeby mi to przeszkadzało :")
Ale zdaje mi się ,że to nie jest uczciwa kampania .


A jednak chyba tak. Skąd taki wniosek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 9:07
~ napisał(a): Skąd taki wniosek?


Wniosek ? To tylko moja luźna opinia :)
Do kogo dociera w takim miejscu jak kościół ,charyzmatyczne wykonanie pieśni patriotycznej ? Często do ludzi którzy pamiętają jeszcze czasy o których śpiewa artysta .Starsi wzruszeni pieśnią ludzie , przyjmą wszystko na "wiarę" jak to w świątyni .
Czy takie granie na ludzkich uczuciach ,sentymentach ,uważasz za uczciwą kampanię polityczną ? Ja uważam ,że to "niesmaczne"
Ale na pewno skuteczne . Wiara to silny bodziec motywujący .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 9:57
"Newsweek i Wprost, które mają podobny łączny nakład jak Gazeta Polska i Gość Niedzielny, zarabiają na reklamach nieproporcjonalnie mniej."

Kazimierz,

NAPRAWDĘ Pan Jan Pospieszalski narzekał na to, że N i W zarabiają mniej na reklamach niż GP i GN ?

Czy może tylko Ty NAPISAŁEŚ NA OPAK ? : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 10:13
~Zwykły człowiek napisał(a): ...


zarzucajac komus manipulacje nalezaloby przeprowadzic dowod. Tekst jest poki co tylko paszkwilem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luk niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 10:16
Hegemon napisał(a): "Newsweek i Wprost, które mają podobny łączny nakład jak Gazeta Polska i Gość Niedzielny, zarabiają na reklamach nieproporcjonalnie mniej."

Kazimierz,

NAPRAWDĘ Pan Jan Pospieszalski narzekał na to, że N i W zarabiają mniej na reklamach niż GP i GN ?

Czy może tylko Ty NAPISAŁEŚ NA OPAK ? : )

Pozdrawiam


A już myślałem, że tylko ja teksty "Bolca" rozumiem na opak.
Naprawdę mi ulżyło. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 10:31
Dom Boży ma służyć pośrednictwu między człowiekiem a Bogiem !
Wszelkie inne działania są zaprzeczeniem wiary ! Wszelkie inne działania są manipulacją wiernymi i nie ważne jest kto ale miejsce !
Jesteśmy nie w porządku kiedy wyśmiewamy p.M za próbę pozyskania lokalu a tymczasem wpuszczamy do Przybytku Bożego jedynie jedną partię...
Kościół jest i tych z prawa i tych z lewa ,to dziedzictwo naszych przodków...
No i wyspowiadaj się Skornie z tego ,że mnie nienawidzisz tylko dlatego ,że myślę inaczej... :) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.