Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manipulacje w Domu Bożym
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 7:18
~Malkon napisał(a): Nie będę pisał o manipulowaniu. Mnie interesuje postawa włodarza naszego grodu, który jednoznacznie ujawnia co jest bliskie jego sercu. Goście zapraszani do Bolca reprezentują jedną opcję polityczną. Zastanawia mnie dlaczego nie zaprasza się osób o innym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość. Mówienie przez pana Pospieszalskiego o tym jakie mamy wredne w Polsce media jest nieuczciwe i mam wrażenie, że ta osoba dopiero wyrosła z pieluch. Chciałbym, żeby ten pan zajrzał do kilku dzienników amerykańskich czy brytyjskich. Tam każde potknięcie władzy czy opozycji jest głęboko wypunktowane i nikt nie ma o to pretensji.


Do Bolesławca zaprasza się tych, którymi zainteresowani są Bolesławianie! Kto komu zabrania zapraszać innych?
Pan Pospieszalski stwierdza tylko fakty - za rządów PiS media krytykowały wyłącznie rząd, a potem wyłącznie opozycję. Dopiero teraz oszuści i manipulatorzy widząc, że ten rzad po zniszczeniu Polski zapada się pod ziemię, ratują resztki twarzy (i resztki widzów i czytelników)!
Bolec przedstawił wyłączne gołosłowne opinie i pomówienia! Internet pełen jest setek audycji Pospieszalskiego. Wystarczy wskazać - które z nich (w której minucie jest) manipulacją i każdy sobie prosto sprawdzi! Czemu tego nikt nie zrobił?
Bo wolą manipulować i wprowadzać ludzi swoimi fałszywymi opiniami w błąd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 7:45
Wszystkie! To jedna wielka manipulacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 7:49
~Bolecnauta napisał(a):
Wszystkie! To jedna wielka manipulacja.


Oszczerstwo i pomówienie - udowodnij to!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 7:58
~kaj napisał(a):
alter napisał(a): ...


Witaj.Chodze wszędzie gdzie moę spotkać się z kulturą czy sztuką.To co pokazał Pan Pospieszalski to ani kultura ani sztuka, i smiem tak twierdzic mimo,że do końca nie wytrwałem ,nie dało się tego słuchac.Ale to moje zdanie.Pozdrawiam


" Jan Pospieszalski wszedł do świątyni w asyście m.in. Piotra Romana i po paru chwilach rozpoczął swój "koncert". Muzyk/dziennikarz/polityk? dał prawdziwy popis mowy nienawiści. "

Ty więc Kaj jesteś autorem tych słów ?
Jeśli tak , bo pewności nie mam , to miałbym do Ciebie słówko. To że ścierwomedia na całym Świecie , nie tylko w Polsce, manipulowane są przez banksterów i ich korporacje , to dla każdego myślącego człowieka jest oczywiste. Uczciwe dziennikarstwo obecnie jest tak samo często spotykane jak poczucie honoru i cywilnej odwagi. To , że Pospieszalski głośno o tym mówi , to Jego wolny wybór , jak na niewygodnego barda przystało. To , że słowa swe głosi również w Kościele ( nie byłem , nie widziałem ) nie uwłacza miejscu, ponieważ każde miejsce do głoszenia prawdy jest dobre. Ale, jak słyszę określenie „ mowa nienawiści” , to mi się w kieszeni niezbędnik otwiera i zadaję sobie i Tobie pytanie : pod jakiego dyrygenta grasz na tych swoich skrzypcach Kaj ? Czyżbyś był powiązany z tuskobojami ? Zaznaczam , że nie jestem zwolennikiem Pis-u.

Panie Kazimierzu , Maniek , Panowie , co to ma być … relacja z wydarzenia , czy jak Skornik słusznie zauważył , niedorobiony paszkwil ?


~zyb napisał(a): "dał prawdziwy popis mowy nienawiści."

a jakieś konkrety? co takiego powiedział? czy jesli Pospieszalski w dobitny i stanowczy sposób mówi o problemach i patologiach III RP, to jest to z automatu mowa nienawiści?


Dokładnie , zechciej Drogi Autorze Relacji ... Kaj ... mnie i Zybiemu odpowiedzieć na pytania.

Na wszelki wypadek , gdyby Cię zamurowało, życzę Ci miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 8:05
~ napisał(a): Bolec przedstawił wyłączne gołosłowne opinie i pomówienia! Internet pełen jest setek audycji Pospieszalskiego. Wystarczy wskazać - które z nich (w której minucie jest) manipulacją i każdy sobie prosto sprawdzi! Czemu tego nikt nie zrobił?
Bo wolą manipulować i wprowadzać ludzi swoimi fałszywymi opiniami w błąd!


Raczej ty jesteś tu kolejnym manipulatorem.
W artykule opisane jest to, co było treścią wykładu, gdy redaktor był w kościele.
Opisane jest to, co redaktor usłyszał, a nie odniesienie do wystąpień, które są w audycjach zamieszczonych w internecie.

alter napisał(a): Profesjonalny dziennikarz powinien wytrwać do końca! To by było ciekawe, gdyby dziennikarz wyszedł, a za chwilę Pospieszalski powiedział "słuchajcie wszystko co powiedziałem, cały występ" to była tylko "licentia poetica"


Jeżeli jesteś zdania, że podczas wykładu zostało powiedziane coś, co zmienia jego dotychczasową treść, to opisz to, zamiast zarzucać redaktorowi, że nie dotrwał do końca(co jawnie napisał) i przez to jego artykuł jest niepełny.
Jak do tej pory, nikt tego nie chce napisać - ciekawe ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
437
#DG nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 8:15
Zwykły człowiek - zmień sobie nick na zwykły lewak. I najlepiej wyjedź "zarobkowo" do Irlandii czy UK, nie potrzeba nam tu takich jak Ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 8:30
DG napisał(a): Zwykły człowiek - zmień sobie nick na zwykły lewak. I najlepiej wyjedź "zarobkowo" do Irlandii czy UK, nie potrzeba nam tu takich jak Ty.

DG - dzielisz Polaków na takich jak ty i tych bardzo niedobrych. Tak właśnie robi niejaki Pospieszalski.

Polacy to nie tylko Twoja opcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 8:36
DG napisał(a): Zwykły człowiek - zmień sobie nick na zwykły lewak. I najlepiej wyjedź "zarobkowo" do Irlandii czy UK, nie potrzeba nam tu takich jak Ty.


Dlaczego mi ubliżasz, zamiast prosto odpowiedzieć na zadane wcześniej przeze mnie pytanie.
Jest to dla ciebie niewygodne, gdyż nie potrafisz na nie odpowiedzieć i dlatego z braku argumentów, zaczynasz ubliżać.
Stąd można wysnuć wniosek, że w treści wykładu, po wyjściu redaktora, nic się nie zmieniło. Zatem twoje pisanie i zarzuty, to próby manipulacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza