Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gliniada to jego dziecko
10897
#Anonim10897 nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 16:48
"Dlatego też pragnę jasno dać do zrozumienia, że nie podoba mi się wykorzystywanie Gliniady do promowania książki „Joachim” Grażyny Hanaf. Rozumiem doskonale, że opisanie w książce imprezy tak nośnej, popularnej i docenianej w Polsce i poza jej granicami,może pozwolić autorce więcej zarobić i zainteresować ludzi swoim produktem. Rozumiem, że opowiadanie o Gliniadzie w materiałach promujących książkę ma dodać “dziełu” wartości."

Szanowny Panie , w pewnym sensie rozumiem pańskie rozgoryczenie. Uważam ,że niepotrzebne...Kij ma dwa końce , jak mówi znane przysłowie.Mozna je sparafrazować i wówczas...wyjdzie na to , iż w książce jest również reklama Gliniady. A być może (nie wiem , nie czytałam i nie przeczytam gdyż to nie temat , który mnie interesuje)właśnie ten fakt ,przysporzy dla Via Sudetici więcej sympatyków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 16:54
Czy ktoś czytał w ogóle tę książkę? Sporo się ją promuje na drugim portalu, z wiadomych względów, z ciekawości jednak chciałbym wiedzieć co sądzi o książce ktoś niezależny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 16:59
@Pychoon: popelina na poziomie literackim typowym dla Grażynki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 17:17
Ja czytałam , główny watek jest o nastoletnim nieszczęśliwym geju, po przyjeździe do boleslawca poznaje kumpli z marginesu klnacych itp typowa melina, nastepnie sa oni jego przyjaciolmi. Jest watek dziennikarski O DIANIE I O GLINIADZIE nie jest on dobrze pokazany, pojawia sie nawet miedzy wietszami a moze wprost ze gliniada laczy zakompleksionych ludzi, motyw gwaltu i wspolzycia letnich i niepelnoletnich, duzo wulgaryzmow... Nie dla oczytanych i wyksztalconych ludzi, bo tacy nic w niej nie znajda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 17:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 17:23
~Ona napisał(a): Ja czytałam , główny watek jest o nastoletnim nieszczęśliwym geju, po przyjeździe do boleslawca poznaje kumpli z marginesu klnacych itp typowa melina, nastepnie sa oni jego przyjaciolmi. Jest watek dziennikarski O DIANIE I O GLINIADZIE nie jest on dobrze pokazany, pojawia sie nawet miedzy wietszami a moze wprost ze gliniada laczy zakompleksionych ludzi, motyw gwaltu i wspolzycia letnich i niepelnoletnich, duzo wulgaryzmow... Nie dla oczytanych i wyksztalconych ludzi, bo tacy nic w niej nie znajda


Dziękuję za info, faktycznie nie wygląda za ciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 czerwca 2013r. o 17:52
No i zapromowali ksiazke Grazyny heheehhe

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaj niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 18:11
Panie Prezesie.Nie jest Pan pierwszą osobą ,której społeczną prace inni przetwarzają na kase dla siebie .Może Pan dochodzić swoich praw tylko czy finansowo Pan da rade bo sporo kosztuje taki proces.Zycze sukcesow wszędzie gdzie kultura staram się być obecny a Wasz projekt to prawdziwe CUDO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego