Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić TANIO dachówkę i drewno na dach

3022
#daniel2665 nieaktywny
7 lipca 2013r. o 10:38
Witam potrzebuję kupić dachówkę ceramiczną ok 200 m i drewno na dach. Słyszałem że w Niemczech się opłaca???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~STARK-BUD niezalogowany
7 lipca 2013r. o 12:36
Witam. Mam znajomego,który ma do sprzedania Roben Piemont Trentino. 20mk2 + po 20szt. dachówek krańcowych prawych i lewych. Jeśli chodzi o drzewo to polecam tartak w Gromadce. Może taniej nie ma,ale jakość wykonania jest dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2013r. o 13:15
została nam karpiówka muszę policzyć ile dokładnie sztuk-tel516236391
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3022
#daniel2665 nieaktywny
7 lipca 2013r. o 21:44
kupował ktoś dachówkę w niemczech??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2013r. o 21:55
bzdura że taniej,podstaw wyszła pare groszy taniej,dodatki masakrycznie drogie!!!!!!!!!!!sprawdzalam to w lutym.szkoda dnia na latanie tu blisko granicy.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3022
#daniel2665 nieaktywny
7 lipca 2013r. o 22:00
a inne mat.budowlane np wełna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2013r. o 12:45
Pare lat temu faktycznie bylo taniej, teraz ceny sie zrownaly. W sumie taniej wychodza rurki miedziane i grzejniki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Michał niezalogowany
13 listopada 2013r. o 18:38
Dachówke najlepiej kupić gdzieś na składzie.
Drzewa ceny na składzie są ogromne.
Ja kupiłem drzewo u jednego gościa kóry wozi solidne i niedrogie drzewo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.