Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Drukarnia wielkoformatowa

8615
#BobMarley nieaktywny
8 lipca 2013r. o 14:48
Jest Gdzieś w Bolesławcu Drukarnia WIELKOFORMATOWA ?

Fakty i zdarzenia, przedmioty i rzeczy wszystko to kolosalna bzdura. Posłuchaj jest tylko jedna prawda tą prawdą jest Jah Rastafari.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemo niezalogowany
8 lipca 2013r. o 15:07
W drukarni APLA na ul. Dolne Młyny 76
przyjmują zlecenia na druk wielkoformatowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8615
#BobMarley nieaktywny
8 lipca 2013r. o 15:15
masz jakiś kontakt tam ?

Fakty i zdarzenia, przedmioty i rzeczy wszystko to kolosalna bzdura. Posłuchaj jest tylko jedna prawda tą prawdą jest Jah Rastafari.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2013r. o 15:19
609837887 Apla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemo niezalogowany
8 lipca 2013r. o 18:14
BobMarley napisał(a): masz jakiś kontakt tam ?


www.apla.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beker niezalogowany
28 października 2014r. o 13:23
Może info komuś się przyda. Bardzo dobre ceny obecnie są w drukarni OpenPrint:
http://www.openprint.pl/ - na tej stronie można sobie przejrzeć ich ofertę. Im więcej się zamawia tym oczywiście cena będzie o wiele niższa.
Mają w ofercie plakaty wieloformatowe o o dowolnych wielkościach tak więc oferta jest znacznie szersza niż w przypadku drukarni stacjonarnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia M. niezalogowany
25 listopada 2014r. o 18:13
drukiem wielkoformatowym zajmuje się drukarnia neograf pilnie potrzebowałam baner i zrobili mi od ręki ;-) bardzo dziękuję pani z tej firmy za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 11:22
Ja banery zamawiałem w internecie na https://wydrukujemy.to/druk/banery
Po 3 dniach kurier dostarczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo