Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ks. Lemański

~ niezalogowany
23 lipca 2013r. o 13:34
Widzisz ,prawdopodobnie wierzymy w tego samego Boga ale ścieżki do niego prowadzące mamy inne... :) Mi Bóg zawsze kojarzyć się będzie z miłością i odpuszczeniem grzechów i taki kościół jest mi bliski a kościół ,który straszy piekłem jest dla mnie blużnierczy i zakłamany.. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2013r. o 13:40
~ napisał(a): Widzisz ,prawdopodobnie wierzymy w tego samego Boga ale ścieżki do niego prowadzące mamy inne... :) Mi Bóg zawsze kojarzyć się będzie z miłością i odpuszczeniem grzechów i taki kościół jest mi bliski a kościół ,który straszy piekłem jest dla mnie blużnierczy i zakłamany.. :P


widzisz, piszesz ale nie wiesz o czym. To ze ci pastor mowi brednie nt KK nie jest problemem katolikow. Chrystus to nie dobrotliwy hipis, ktory tylko glaszcze ;) Pieklo to nie wymysl KK :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2013r. o 14:38
;) Nie pastor a Ks. Tischner (miałem to szczęście ,ze znałem osobiście) A Ty możesz poczytać i wtedy wrócimy do rozmowy...
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3127,Milosc-nas-rozumie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2013r. o 15:08
~ napisał(a): ;) Nie pastor a Ks. Tischner (miałem to szczęście ,ze znałem osobiście) A Ty możesz poczytać i wtedy wrócimy do rozmowy...
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3127,Milosc-nas-rozumie


i ks.Tischner mowil o KK "...który straszy piekłem... jest blużnierczy i zakłamany.. :P" ze masz teraz tak skrzywiony obraz Kosciola?

Ksiadz Tischner nigdy nie podwarzal nauczania KrK. Czego nie mozna powiedziec o Lemanskim

btw. Co ma do rzeczy, ze osobiscie znales ks.Tischnera ? Jestes az tak malym czlowieczkiem, ze dowartosciowuje Cie ten fakt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 10:45
Nie oceniaj drogi adwersarzu abyś sam nie został oceniony .Życzę Ci dużo,dużo wiary w Boga a nie w niektórych klechów.
Tak znajomość z ks. Tischnerem dowartościowała mnie bo zrozumiałem ,że istnieją księża za którymi warto podążać . I tak już całkiem na koniec :

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Guzik wiesz! niezalogowany
24 lipca 2013r. o 10:55
~ napisał(a): Widzisz ,prawdopodobnie wierzymy w tego samego Boga ale ścieżki do niego prowadzące mamy inne... :) Mi Bóg zawsze kojarzyć się będzie z miłością i odpuszczeniem grzechów i taki kościół jest mi bliski a kościół ,który straszy piekłem jest dla mnie blużnierczy i zakłamany.. :P


To, że tak byś chciał, nie znaczy, że tak jest!
O istocie chrześcijaństwa nie masz pojęcia, wiec mógłbyś sobie darować swoje mądrości.

Dwóch łotrów zostało ukrzyżowanych z Chrystusem, a jednak wybaczył tylko jednemu.

To może kilka przykładowych wypowiedzi Chrystusa:

"Biada wam, nauczyciele Pisma i faryzeusze, obłudnicy! Bo jesteście jak groby pobielane, które na zewnątrz pięknie wyglądają, a wewnątrz są pełne trupich kości i wszelkiej zgnilizny" (Mt 23:27)

” Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów” (Ew. Mateusza 24:51)
„Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów, gdy ujrzycie Abrahama, Izaaka i Jakuba, i wszystkich proroków w królestwie Bożym, a siebie samych precz wyrzuconych” (Ew. Łukasza 13:28).
I jeszcze może Apostoł Paweł : „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”( 1 list do Koryntian 6:9).

Wg Ciebie ani Syn Boży, ani Ewangeliści, ani św. Paweł nie są chrześcijańscy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 11:48
... Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” 1 list do Koryntian 6:9).

Naprawdę nie chcę oceniać ale poczytaj choćby wypowiedzi wiernych w innych tematach na temat księży...ileż z tych wad można by przypisać !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka prawda niezalogowany
24 lipca 2013r. o 12:15
~ napisał(a): ... Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” 1 list do Koryntian 6:9).

Naprawdę nie chcę oceniać ale poczytaj choćby wypowiedzi wiernych w innych tematach na temat księży...ileż z tych wad można by przypisać !



Wszystkie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza