Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer męski Bolesławiec

9938
#kacperek...heh... nieaktywny
16 lipca 2013r. o 13:03
Wie może ktoś gdzie jest jakiś tani i fajny fryzjer męski w Bolesławcu ?? Musze się ściąć i szukam fryzjera, chodzi mi o zwykłe strzyżenie i modelowanie. Wie może ktoś ile to kosztuje ??(...)

Zmoderowano 16.07.2013 godz.13:14 - powód: zbędne fotki (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4446
#Jolka3105 nieaktywny
16 lipca 2013r. o 17:09
kacperek...heh... napisał(a): Wie może ktoś gdzie jest jakiś tani i fajny fryzjer męski w Bolesławcu ?? Musze się ściąć i szukam fryzjera, chodzi mi o zwykłe strzyżenie i modelowanie. Wie może ktoś ile to kosztuje ??(...)Zmoderowano 16.07.2013 godz.13:14 - powód: zbędne fotki (moderator)

Łukasz na zgorzeleckiej koło kurczaka tego na rogu. On wczesniej w tesco pracował! młody chłopak a zdolny. Mój mąż tam chodzi do niego!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziunia niezalogowany
16 lipca 2013r. o 19:00
:P Jolu,toż to filia chłopaków z Tesco.. :) :) Kornel,Karol..i jego pracownicy odwalają kawał dobrej roboty.. :P zarówno w tesco,jak i na "rogu"... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9938
#kacperek...heh... nieaktywny
16 lipca 2013r. o 22:11
a gdzie dokładnie na roku koło kurczaka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4446
#Jolka3105 nieaktywny
16 lipca 2013r. o 22:25
kacperek...heh... napisał(a): a gdzie dokładnie na roku koło kurczaka ?

Dziunia przeciez ja doskonale o tym wiem. Ale Łukasz ma to coś ;) jest najlepszy.
A ten fryzjer jest między alayna a kurczakiem. przejdz sie na spacer to zobaczysz a przy okazji możesz zapytac ile strzyzenie i modelowanie kosztuje i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 9:37
kacperek...heh... napisał(a): a gdzie dokładnie na roku koło kurczaka ?


:) Tuż za żarłem u Turasów !! Strzyżenie 13 zeta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9938
#kacperek...heh... nieaktywny
17 lipca 2013r. o 11:02
Dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
8 sierpnia 2013r. o 21:33
~dziunia napisał(a): :P Jolu,toż to filia chłopaków z Tesco.. :) :) Kornel,Karol..i jego pracownicy odwalają kawał dobrej roboty.. :P zarówno w tesco,jak i na "rogu"... :P


Hahaha, "kawał dobrej roboty" no chyba jak chcesz sobie głowę ogolić równo jak przy poborze wojskowym to tak. Ale co się dziwić jak tu większość facetów ma na głowie to samo czyli "jeżyka". Jeśli przyjdziesz do "salonu" "for men" z własnym pomysłem to nie licz ze zostanie on chociaż w 10 % zrealizowany, a na koniec pan, który Cie strzygł jest bardzo zadowolony ze swojego "dzieła".

Jeśli znacie w naszym pięknym mieście fryzjerów którzy potrafią coś więcej niż opitalanie na jeżyka to piszcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.