Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer męski Bolesławiec

~~. niezalogowany
29 listopada 2017r. o 9:43
i alkoholem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Karol Lumn niezalogowany
29 listopada 2017r. o 9:49
Profesjonalny fryzjer musi dbać nie tylko o sprzęt, ale także o własną higienę. Przed przyjęciem klienta ma obowiązek umyć dokładnie ręce. Niestety, często fryzjerzy tego nie robią.

Czym można się zakazić u fryzjera?

Jest to cała gama różnej maści wirusów, grzybów, a nawet bardzo groźnych chorób zakaźnych przenoszonych zarówno przez krew, jak i powietrze. Z danych Sanepidu wynika, że najczęstszymi zakażeniami, do których dochodzi w salonach fryzjerskich, są grzybice skóry gładkiej. Przez niewysterylizowane przybory fryzjerskie przenoszą się bakterie ropotwórcze (na czele z gronkowcem złocistym i paciorkowcem), a także łupież biały, wszawica i wirusy. Najgroźniejsze są zakażenia przenoszone przez krew, np. w wyniku skaleczenia maszynką, nożyczkami czy brzytwą. Są to przede wszystkim: wirusowe zapalenie wątroby typu B i C oraz wirus HIV.

Wbrew pozorom zakazić groźną chorobą jest się u fryzjera dość łatwo – oczywiście piszemy tu o zakładach, które nie stosują podstawowych zasad higieny. Wystarczy, że tuż przed nami strzyżony był mężczyzna chorujący na grzybicę. Jeśli fryzjer obsłuży nas przy pomocy tych samych nożyczek, mamy niemal gwarancję przeniesienia grzybów na naszą głowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
29 listopada 2017r. o 10:00
~~ napisał(a): Wczoraj strzygłem się w nowym salonie u Seba ,jestem zadowolony szybko i według moich zaleceń cena za głowę 2 dychy.
Ta ,cena 23zl.Reszty nie wydaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mimi niezalogowany
29 listopada 2017r. o 11:09
nie maja pojecia o strzyżeniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bol niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 22:35
nie potrafia ciac galgany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 22:39
~~qa napisał(a): Seba nie polecam ,pie....i glupoty i niech dłonie myje jak strzygnie bo wali od niego fajkami.[/c

tytoniem to wali od ciuchów i popielnika(g
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 13:16
~~a napisał(a):
~~ napisał(a): Wczoraj strzygłem się w nowym salonie u Seba ,jestem zadowolony szybko i według moich zaleceń cena za głowę 2 dychy.
Ta ,cena 23zl.Reszty nie wydaje.


Może cena wzrosła:) czynsz pewnie drogi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 13:16
~~a napisał(a):
~~ napisał(a): Wczoraj strzygłem się w nowym salonie u Seba ,jestem zadowolony szybko i według moich zaleceń cena za głowę 2 dychy.
Ta ,cena 23zl.Reszty nie wydaje.


Może cena wzrosła:) czynsz pewnie drogi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza