Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruszył market przy ul. Starzyńskiego
~aida niezalogowany
18 lipca 2013r. o 22:21
to market???? to jakaś namiastka czegoś ;0 ;0 i jeszcze jedno kto Was zmusza chodzić do sklepu osiedlowego ?? no kto?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 22:40
Vica

ich stronę można sobie poszukać na necie zresztą tak jak stonę Dino i godziny otwarcia... :D :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2013r. o 22:44
dobrze ze ja akurat mam blisko Biedronkę!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
18 lipca 2013r. o 23:09
falco napisał(a): dobrze ze ja akurat mam blisko Biedronkę!!!! :D


Bardzo dobrze, bo Dino jest o wiele droższy od Biedronki ! :P
Znam tę sieć z innych miast :]

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-sieciowiec niezalogowany
19 lipca 2013r. o 10:42
Uważaj na te ceny w biedronie bo kiedyś to tam było taniej niż wszędzie indziej a teraz jest z tym różnie :-) Każda sieć kusi promocjami, a odbija sobie na cenach innych produktów. Poza tym są sposoby żeby utrzymać pozory niskiej ceny, chociażby przez zmiany kształtów opakowań towarów. Z pozoru taki sam produkt a waga mniejsza - zaś cena taka jaka była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeeeeeeee niezalogowany
19 lipca 2013r. o 16:01
OOOOO..., nareszcie jest, sklepik, w którym można kupić, ARTYKUŁY SPOŻYWCZE, ARTYKUŁY CHIŃSKIEJ MANUFAKTURY DOMOWEJ, itp. Fajnie, w końcu będa mogły zamknąć i tak ledwo zipiace mniejsze sklepiki lokalne.... Tak trzymać, go-go-go discount business :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
19 lipca 2013r. o 22:20
~aida napisał(a): to market???? to jakaś namiastka czegoś ;0 ;0 i jeszcze jedno kto Was zmusza chodzić do sklepu osiedlowego ?? no kto?? :)


Zycie bo nie było nic innego.Nareszcie dziadek kupi tanszy soczek czy bułeczke i popatrzy na miłe usmiechniete buzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aida niezalogowany
19 lipca 2013r. o 22:27
acha :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.