Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kuchnie na wymiar , gdzie kupić?

~Miska niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:27
Tylko Legnica ul.Wroclawska.Przed Cmentarzem.Taniej o 30% niż w Boleslawcu.Bezplatne projekty ,niemieckie i hiszpańskie materialy.Polecam.Za gotowke i na raty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 20:12
~ napisał(a):
~Ala napisał(a): Ja polecam firmę Meblidea z ul. Garncarskiej w Bolesławcu, konkretnie mi doradzili, cena za kuchnię była niższa o prawie 1000zł od dwóch innych ofert, które miałam. Przyjechali zgodnie z terminem, na który się umawialiśmy, zamontowali i teraz mogę polecić tą firmę innym.
zgadzam się w 100%,i również polecam.
zamontowane podoba się ,jakość bardzo dobra,cena również ,z czystym sumieniem polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12822
#janko9 nieaktywny
16 października 2014r. o 10:25
A jaki jest koszt wykonania takiej kuchni? Czy wystarczy 7 tys zł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~irka niezalogowany
16 października 2014r. o 10:43
Potwierdzam. Pan Andrzej potrafi świetnie dobrać meble do konkretnego wnętrza. Projekt w cenie mebli. Słowny, jak się umawia na konkretny termin, to go dotrzymuje. jakość bdb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FAAA niezalogowany
16 października 2014r. o 21:03
Taka bieda w kraju a tu ludzie kuchnie na wymiar sobie robią masakra ,a tu narzekanie że sie nie ma itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kitek niezalogowany
23 października 2015r. o 17:22
a znacie może jakieś opinie o meblach kuchennych z Tysiąclecia? Siedziba na PZZ. Sprzedaje tam kobieta, prawdopodobnie mają swoją stolarnię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcelina niezalogowany
23 października 2015r. o 23:14
najleiej zasięgnąc języka u znajomych i na forum ,ja mam swój typ,który polecam ale to na forum meble na wymiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kitek niezalogowany
24 października 2015r. o 9:08
to zdradź swój typ jeszcze w tym temacie żeby nie przekopywać starego forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.