Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kuchnie na wymiar , gdzie kupić?

~Bananowy Sadziec niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 23:23
Czy ktoś robił kuchnie w salonie Kome w b-c? Może jakieś opinie? Szczególnie zależy mi na ocenie jak cenowo i jakościowo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoczerwona Portulaka niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 23:16
Ponawiam zapytanie o firmę Kome. Byłabym wdzięczna za jakieś opinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
26 kwietnia 2018r. o 20:59
~Bladoczerwona Portulaka napisał(a): Ponawiam zapytanie o firmę Kome. Byłabym wdzięczna za jakieś opinie

Mam te meble, na plus duża swoboda w projekcie, dobre materiały, duży minus, nie terminowi, można się umawiać z nimi i tak potem ich niema, trzeba byc naprawde cierpliwym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
27 kwietnia 2018r. o 8:33
Jakość materiałów, wykonanie oraz montaż przez pana Łukasza, to duży plus:). Cena, zależy od użytych materiałów i osprzętu. Montaż AGD w cenie mebli. AGD można wybrać w salonie. Cena AGD po wycenie jest dużo niższa od tej co jest w katalogu . Po montażu można zapytać się o gratis:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Bakopa niezalogowany
14 maja 2018r. o 7:54
EM KUCHNIE BOLESŁAWIEC na przeciwko okrąglaka z meblami na Komuny Paryskiej. Naprawdę dobre mble (WFM - Wolsztyn) Super wykonanie (i w terminie) ciekawy projekt. Ja jestem bardzo zadowolona - POLECAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Godecja niezalogowany
14 maja 2018r. o 18:12
tylko nie pchajcie się w meble HUBERT koszmar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Daglezja niezalogowany
12 czerwca 2018r. o 10:55
~~Ziemistoszara Bakopa napisał(a): EM KUCHNIE BOLESŁAWIEC na przeciwko okrąglaka z meblami na Komuny Paryskiej. Naprawdę dobre mble (WFM - Wolsztyn) Super wykonanie (i w terminie) ciekawy projekt. Ja jestem bardzo zadowolona - POLECAM.



a jak cenowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowy Czarny niezalogowany
12 czerwca 2018r. o 16:48
Też jestem ciekaw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza