Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nasze wulgaryzmy na forum.

2900
#falco nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 15:01
a ja tam lubię popitolić ,,nie na temat,, :P


Dopisane 10.08.2013r. o godz. 15:01:

a ja napisałem też coś tam o Murzynie... :)
coś o brutalnym samobójstwie ;)

no cóż...Murzyn lub Żyd to dzisiaj takie popularne nacje ;)
kiedyś to byli Rosjanie ;)

tylko że dzisiaj nikt tu nie pisze że jestem rusofobem ale jak już coś na Murzyna ,to mi tu Przemysław ,,pojechał,, :D
ale jemu można akurat wybaczyć... ;) hehehe....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 16:03
alter napisał(a): To wszystko prawda, ale jeżeli temat wraca to znaczy, że problem wciąż istnieje.


Temat nie dlatego wraca, że problem wciąż istnieje, tylko dlatego, że komuś się wydaje, że rejestracja użytkowników jest w stanie coś zmienić.
"Ojciec" wychodzi z taką propozycją, a sam bluzga na forum, a ponadto sam nie jest zalogowany pod imieniem i nazwiskiem.

Mało tego, jestem ciekaw po co "ojciec" w ogóle pisze na bolcu, skoro na innym forum określa bolec, jako "plotkarski portal" .

Ludzie będą się wzajemnie obrażać bez względu na to, czy są zalogowani, czy tez nie.
Pomysł z logowaniem pod imieniem i nazwiskiem, też jest nietrafiony. Po to użytkownicy używają loginów, żeby ukryć przed większością użytkowników swoją tożsamość, a tym samym uniknąć ewentualnego szykanowania ze strony innych.

alter napisał(a): To, że wiele osób pisze, jako niezalogowani to nie jest argument. Ponieważ gdyby dla tyld pojawiło by się moderowanie przed publikacją, wszyscy woleli by się logować. To sprawdzony mechanizm w wielu innych miejscach w sieci.


Wręcz przeciwnie. Ograniczenie dostępu do swobodnej wypowiedzi, ograniczyłoby ilość wypowiadających się na forum osób.
Mechanizmy, o których piszesz sprawdzają się ale na specjalistycznych forach ogólnokrajowych. Na forach społecznościowych, a tym bardziej lokalnych, do których należy BolecInfo, takie coś nie ma racji bytu.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7963
#Preciosa89 nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 16:07
potrzaskani ludzie...haha nie no naprawde bravo...pewnie bede wszystkim sie pokazywac z imienia i nazwiska zeby kazdy widzial i wiedzial ze mam tu zalozone konto. Zenada .

Ruda® • La Mariposa •
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ripo niezalogowany
10 sierpnia 2013r. o 16:08
ja mozna popelnic samobojstwo z powodu internetow, a dokladniej komentarzy? w tym uk to sa durni ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 16:40
Nie ubliżaj komuś, jeżeli nie masz pojęcia o tym jak jedni ludzie mogą psychicznie wykończyć innych. W Polsce tez było kilka takich przypadków, gdy popełniały samobójstwo młode osoby pod wpływem szykanowania ich w necie, pokazywania poniżających ich filmów.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ripo niezalogowany
10 sierpnia 2013r. o 16:47
sentinel napisał(a): Nie ubliżaj komuś, jeżeli nie masz pojęcia o tym jak jedni ludzie mogą psychicznie wykończyć innych. W Polsce tez było kilka takich przypadków, gdy popełniały samobójstwo młode osoby pod wpływem szykanowania ich w necie, pokazywania poniżających ich filmów.


Ale czyja to wina ze wczesniej wrzucaly swoje fotki do neta? albo je komus wysylaly? nie rzadko nagie. Wiele mlodych osob to osoby bezmyslne, podaja adresy swoja dane, a potem depresja bo ktos je szykanuje uzywajac tych danych, same podsuwaja bron swoim przesladowcom, takie niestety sa skutki beztroskiego smigana po sieci, a stron do niszczenia zycia przez net powstaje rosnie jak grzybow po deszczu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
10 sierpnia 2013r. o 16:51
Czy w tym temacie można wulgaryzować :| ;) bo tak powagą zalatuje :> ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
10 sierpnia 2013r. o 16:53
Ripo, to jednak nie powód, że by ubliżać takim osobom, które mniej lub bardziej nieświadomie popełniają błędy. Niejednokrotnie osoby te są szykanowane nie z własnej winy.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza