Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

leczenie niepłodności

11234
#joasia99 nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 23:51
Witam
Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ginekologa, który zajmuje się niepłodnością w Bolesławcu lub w okolicach-Zgorzelec, Lubań, Legnica, Jelenia?
Jestem zalamana, chodzę od lekarza do lekarza i każdy olewa problem, lub najwyrażniej nie mają pojęcia, nie zrobiono mi praktycznie żadnych badań oprócz usg. Staramy się o dziecko od kilku lat. Może ktoś ma jakieś doświadczenia lub słyszał o lekarzu, który może pomóc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 0:45
wołanie w puszczy :( tu się takich rzeczy nie leczy ;p tu się omadla takie problemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 1:47
Poszukaj w internecie inf o naprotechnologii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 8:06
Wrocław, klinika Invimed, dr Gizler, rewelacyjny lekarz i człowiek. Klinika ma duże osiągnięcia w tej dzidzinie. Ja sama miała duze problemy z zajściem w ciąże. Dzięki klinice mam zdrowego synka, a w drugą ciąże zaszłam bez problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kena1983 niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 8:41
joasia99 napisał(a): Witam
Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ginekologa, który zajmuje się niepłodnością w Bolesławcu lub w okolicach-Zgorzelec, Lubań, Legnica, Jelenia?
Jestem zalamana, chodzę od lekarza do lekarza i każdy olewa problem, lub najwyrażniej nie mają pojęcia, nie zrobiono mi praktycznie żadnych badań oprócz usg. Staramy się o dziecko od kilku lat. Może ktoś ma jakieś doświadczenia lub słyszał o lekarzu, który może pomóc?

Skąd ja to znam...spróbuj iść do dr. Kierkusa w przychodni przyszpitalnej. Całkiem przypadkowo na niego trafiłam i jako jedyny dał mi skierowanie na konkretne badania. I nie przejmuj się komentarzami p. dra- do naszej jednostki nie należy leczenie bezpłodności. Pomarudzi, ale finalnie przynajmniej ukierunkuje na odpowiednie badania. Poza tym pamiętaj, że nie tylko powinnaś poddać się badaniom. Jeżeli bedziesz miała ochotę na babskie konsultacje, podpowiedzi z autopsji - daj znać - zawsze raźniej zmagać się z problemem z kimś, kto ma podobne doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kena1983 niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 8:59
joasia99 napisał(a): Witam
Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ginekologa, który zajmuje się niepłodnością w Bolesławcu lub w okolicach-Zgorzelec, Lubań, Legnica, Jelenia?
Jestem zalamana, chodzę od lekarza do lekarza i każdy olewa problem, lub najwyrażniej nie mają pojęcia, nie zrobiono mi praktycznie żadnych badań oprócz usg. Staramy się o dziecko od kilku lat. Może ktoś ma jakieś doświadczenia lub słyszał o lekarzu, który może pomóc?

Skąd ja to znam...spróbuj iść do dr. Kierkusa w przychodni przyszpitalnej. Całkiem przypadkowo na niego trafiłam i jako jedyny dał mi skierowanie na konkretne badania. I nie przejmuj się komentarzami p. dra- do naszej jednostki nie należy leczenie bezpłodności. Pomarudzi, ale finalnie przynajmniej ukierunkuje na odpowiednie badania. Poza tym pamiętaj, że nie tylko powinnaś poddać się badaniom. Jeżeli bedziesz miała ochotę na babskie konsultacje, podpowiedzi z autopsji - daj znać - zawsze raźniej zmagać się z problemem z kimś, kto ma podobne doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 9:51
Wrocław, klinika dr Polaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 10:00
INVIMED WROCŁAW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.