Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga Oszuści !! - Adam i Krystian z Kruszyna

3943
#FRANCA nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 16:27
sensamilla napisał(a): dwie ręce i.... !! :D


....ja kręcę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3012
#zbyszek991 nieaktywny
31 sierpnia 2013r. o 16:35
Ale kara i tak będzie za oszustwo !!! I się nauczy płacić na czas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11249
#stokrotka18 nieaktywny
31 sierpnia 2013r. o 22:08
Niestety ja terz miałam okazje poznać tego człowieka i terz mnie oszukał na dużo więcej.Ale naszczęście mi sie udało i powoli odzsyskuje swoje pieniądze przez komornika. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
1 września 2013r. o 7:27
stokrotka18 napisał(a): Niestety ja terz miałam okazje poznać tego człowieka i terz mnie oszukał na dużo więcej.Ale naszczęście mi sie udało i powoli odzsyskuje swoje pieniądze przez komornika. :)


tylko żeby,, terz "komornika nie oszukał ,,naszczęście" i ,,terz" żeby nie poznał tego człowieka (Adama - Krystiana -przyp.redakcji) z tej niedobrej strony niepłacenia dużo więcej ! Udanego o d z - sykania SWOICH (no bo czyich ?? :| ) pieniędzy .
:D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 września 2013r. o 9:48
zaraz moderacja podkreśli ze tak nie można ,że zabrania tego ustawa o ochronie danych osobowych ;)
tylko czy jest inny sposób jak nie publikacja nazw firm które za nic maja pracownika?
ogólnie nie bardzo mnie to obchodzi bo sam dla siebie jestem ,,prezesem,, ;)
ciekawe tylko która z list będzie dłuższa?...tych uczciwych czy tych ,,nie bardzo,,
nie musicie odpowiadać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3012
#zbyszek991 nieaktywny
1 września 2013r. o 13:03
Tych nie uczciwych za dupę i do piekła :Dhehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4460
#f.torres nieaktywny
2 września 2013r. o 18:54
Niestety również miałem nieprzyjemność pracować u tego złamasa.
Wcześniej była to firma ,,BAJSA", Adam W. jeździł Mercedesem Sprinterem. Zasady jego działania są proste, przyjeżdża do inwestora,zaczyna pracę i wyłudza zaliczkę na niby zakup materiałów w promocji.
Robota rozpoczęta,inwestor cieszy michę,a Adam W. ma już kasę na rozpoczęcie robót u następnego inwestora,i tak w kółko..........
Ty tyrasz jak wół,a brzydki trol tłumaczy się,że nie może zapłacić,bo nie ma przelewu.Po dwóch miesiącach pracy nagle łaskawość i cud 100zł zaliczki !!!!!! nie mam więcej.......
Ostatnio zmienił teren działania i wyjeżdża poza Bolesławiec.

Proponuję i poszukuję byłych i obecnych pracowników i zachęcam do złożenia pozwu zbiorowego w sądzie.
Taki pozew będzie o wiele tańszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3012
#zbyszek991 nieaktywny
2 września 2013r. o 20:41
To ładne rzeczy się dowiaduje o tej firmie gdzie ja pracowałem teraz nie wiadomo ile czasu będę się prosił o swoje zarobione pieniądze. Inspekcja pracy chyba go odwiedzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.