Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
100 nowych miejsc pracy
~Zet Anonim niezalogowany
1 września 2013r. o 14:52
Ja im trawę koszę :) Zawsze płacą w terminie : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
2 września 2013r. o 23:39
Dobrze moze placa ale kierownictwo to (...) zwykly pracownik wiecej wie i umie a


Zmoderowano 05.09.2013 godz.8:07 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2013r. o 10:48
Jak widzę na każdym zdjęciu na pierwszym planie tego nieudacznika to dostaję mdłości .Ciekawe kiedy Gmina zacznie spłacać te 12 milionów Firmą ze strefy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kimir Sem niezalogowany
4 września 2013r. o 22:24
Nie wiem czy widzicie Państwo na tej fotografii to co ja, ludzie w jednakowych mundurkach jak w Korei Północnej i na pierwszym planie nasz ukochany wódz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ty Baranie Aleś Idiota niezalogowany
5 września 2013r. o 5:02
jak można tak ustawić w jednolitych strojach i kazać szczerzyć do fotografii ?! Te mundurki , jak słusznie ktoś zauważył - żywcem ściągnięte z koreańskiej sceny . Obrazek polskiego niewolnictwa pod wodzą Kim Dzong Una .
A teraz wyobrażcie sobie jak polski inwestor ustawia tak w szeregu np. niemieckich pracowników w Rzeszy..... :> abstrakcja?
niestety polskie parobki zrobią wszystko żeby zachować swoje 1300 zl...


Zmoderowano 05.09.2013 godz.8:09 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2013r. o 7:15
(...), np. w BMW i Audi też chodzi się w jednakowych strojach/mundurkach. Myślisz (...) że inspirowali się Koreą Północną albo te firmy to obozy pracy?

Zmoderowano 05.09.2013 godz.8:10 - powód: cytowanie i ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MM niezalogowany
5 września 2013r. o 8:37
Każdy narzeka, a ja jednak nie pójdę tym nurtem. Trochę już tam pracuje i ogólnie nie jest żle. Podoba mi się możliwość awansu. I premie za frekwencje i dojazdy. Czasem też jakies ciacho:) jak na otwarciu BMW i ostatnio za brak reklamacji pączki:) Były wczasy pod gruszą na święta też coś dają. I jeszcze teraz zawody na festynie i możliwość wygrania wycieczki do japonii. Powiedzcie w którym zakładzie zwykły pracownik ma możliwość wygrania wycieczki do japonii? JA tam biegne, a może się uda:) ponoć za pozostałe miejsca tez są świetne nagrody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miś niezalogowany
5 września 2013r. o 18:40
Dzięki nieudacznikowi zainwestowała uznana firma na świecie, 600 osób ma pracę, gmina uzyskała kilka milionów złotych dochodu a forma płaci podatki - a ten nieudacznik ma na nazwisko Relich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.