Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sto pytań do Piotra Romana
5413
#Przemyslaw nieaktywny
15 września 2013r. o 16:44
~jolako napisał(a): na targowisku miejskim przy ul jeleniogorskiej zlikwidowano kosze na smieci klienci i przechodnie nie maja gdzie wyrzucic nawet papierek po cukierku i ucza swoje jak zasmiecac teren ,ludzie wyrzucaja stare buty pod plot albo pod pawilony! I chcemy zeby byl porzadek ludzie zastanowcie sie tam gdzie sa potrzebne kosze to trzeba je umiescic a nie zabierac!!!!!!!!!!!!!!


To bardzo dobre pytanie dla Pana Prezydenta.
Ponad to ceny opłat targowych są kosmiczne .Gdyby przedsiębiorcy płacili takie opłaty za swoje firmy jak kupcy za stoiska na klepisku pod gołym niebem to ich rachunki opiewały by na kilkaset a nie kilka tysięcy rocznie.
Dlaczego opłaty za śmieci na targowisku są tak drastycznie wysokie i dotyczą wszystkich bez wyjątku ?

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pasazer w tej w chwili juz ,byly. niezalogowany
15 września 2013r. o 17:38
Nie wiem kto,Prezydent,Rada Miasta wytlumaczy tak zwalony rozklad i trasy przejazdow,autobusami komunikacji miejskiej.To czego dokonano,w glowie sie nie miesci,ze tak mozna cos zepsuc.Nalezalo dokona korekt,a nie rewolucjonizowac.Ciekawy jestem ile to kosztowalo,i kto za to odpowiada.W jakiejs czesci poszly pieniadze z moich podatkow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pasazer w tej w chwili juz ,byly. niezalogowany
15 września 2013r. o 17:39
Nie wiem kto,Prezydent,Rada Miasta wytlumaczy tak zwalony rozklad i trasy przejazdow,autobusami komunikacji miejskiej.To czego dokonano,w glowie sie nie miesci,ze tak mozna cos zepsuc.Nalezalo dokona korekt,a nie rewolucjonizowac.Ciekawy jestem ile to kosztowalo,i kto za to odpowiada.W jakiejs czesci poszly pieniadze z moich podatkow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2013r. o 21:36
Panie prezydencie - kiedy w Bolesławcu wreszcie się zagospodaruje treny po dworcu wschodnim i mleczarni a przede wszystkim teren ulic Zgorzelecka ,Łokietka ,Dolne Młyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daniel niezalogowany
15 września 2013r. o 22:43
jak tak was słucham to czasami rzygać mi się chce,ten człowiek coś tam może ale nie na tyle żeby wam pensje podnieść raczej z takimi problemami to troszeczkę wyżej :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
15 września 2013r. o 22:47
Panie Prezydencie kirdy Bolesławiec będzie miał dostęp do morza?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~michal niezalogowany
15 września 2013r. o 22:50
Pytanie do Prezydenta. Jak wygląda teraz sytuacja z działkami budowlanymi przy ul. II Armii Wojska Polskiego? (tuż za krasnalami) Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich jednak dręczą mnie pewne obawy. Rozmawiałem ze znajomym to były problemy dla tych co kupili już działki by uzyskać pozwolenie na budowę ponieważ nie było tam ustalonych dróg dojazdowych i tu rodzi się kolejne moje pytanie, jak można było wydzielić tam działki budowlane skoro nie było dostępu do drogi? Z tego co wiem to nie można podzielić działek bez dróg dojazdowych. Dlaczego doszło do takiej sytuacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~teresa niezalogowany
15 września 2013r. o 23:02
Panie Prezydencie, podczas kampanii wyborczej w 2010 r. deklarował Pan wybudowanie przez miasto w nowej kadencji, czyli do 2014 r., 300 nowych mieszkań. Czy może Pan powiedzieć jaki jest stan realizacji tego zobowiązania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie