Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie na grzyby ?

3850
#Shark25 nieaktywny
19 września 2013r. o 15:22
Dziś po raz kolejny byłem i całe wiaderko nazbierałem w niecałą godzinkę przeważały dziś kozaki brązowe, prawdziwki też były ale mniej niż ostatnim razem jak byłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 15:26
Co się tak jaracie tymi grzybskami? Niezdrowe toto,ciężkostrawne,nie stac was na lepsze jedzenie? A może tak oszczędzacie ? Znam ludzi co tak wcinaja co dzień grzyby bo to darmocha i forsy na normalne produkty zywnosciowe nie trzeba wydawać.Sorry ,ale takie myśli przychodzą do głowy jak sie czyta te wpisy ,ktoś nie dowierza,ktoś inny mocno sie wysila ,ze jednak grzyby są ,spierają się,piszą z przekąsem ,jak by chodziło o samorodki złota lub diamentyDajcie spokój ,nie ma co sie spierać o nic nie warte grzyby. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 16:01
Cy ty w ogóle wiesz, jak smakują grzyby suszone i do czego je się dodaje??? Nie masz zielonego pojęcia, co jest dobre i smaczne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 17:11
~ napisał(a): Cy ty w ogóle wiesz, jak smakują grzyby suszone i do czego je się dodaje??? Nie masz zielonego pojęcia, co jest dobre i smaczne!


Mam pojęcie ale doskonale można sie bez tego obejść,dla głupiego nie takiego znowu wykwintnego smaku sie truć ? Tez mi pomysł :D :P .Ale smacznego. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 19:50
gdzie,gdzie....na moje stopy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
19 września 2013r. o 20:22
Zostanę przy pieczarkach:( ale nic nie zastąpi prawdziwego,świeżego grzyba...
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130919/KRAJSWIAT/130919586
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
19 września 2013r. o 21:15
Tak,na oborniku pieczarki hodują :) ...uwielbiam spacery po lesie i z przyjemnością zrobiłabym przetwory:)ale...to nie na forum:) i troszkę Wam zazdroszczę tego:(...
Zapraszam na priv:)


Dopisane 19.09.2013r. o godz. 21:15:

Najlepsze są suszone prawdziwki,mmm...żaden grzyb nie zastąpi "wigilijnej kolacji" :) ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 21:23
xaa napisał(a): ...uwielbiam spacery po lesie i z przyjemnością zrobiłabym przetwory:)


Po co będziesz łazić? :>

Masz! :>

[img=1379618496_q1xm35u.jpg]


xaa napisał(a): .. troszkę Wam zazdroszczę tego:(


Im, nie mi!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza