Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
II Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 11:28
Metalowa impreza z księdzem jest jak wesele bez wódki ale za to z malinowym kompotem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 14:14
Motywacja napisał(a):
Bo księdza artura nie znasz


Nie znam a i reszty księży też nie znam. I nie chcę znać.
Beczysz coś o bolszewikach i komunie, socjaliźmie i wtrącaniu się urzędasów a sam popierasz wtrącanie się kleru do imprez dla nich nieprzeznaczonych, a na dodatek zamiatających przy współudziale urzędasów wszystkiego co nie ma z tymi dwoma podmiotami wspólnego pod dywan.
Czyli z ciebie taki czarny bolszewik.

Nie wiem jaki jest ten ksiądz ale nie wyobrażam sobie Świadków Jehowy z Brooklynu organizujących koncert rapu ze wspomnieniami Biggiego Smallsa.
Siedźcie sobie wszyscy w swoich kościołach i się nie wchrzaniajcie gdzie was nie chcą ludzie związani z tematem (a nie urzędasy).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
18 września 2013r. o 14:19
~ napisał(a):

Nie znam a i reszty księży też nie znam. I nie chcę znać.

Nie bronie tylko obiektywnie patrzę. Metalu i brudasów nie trawie i najlepiej jakby takich przeglądów ,,muzyki-ryków" w ogóle nie było. Pisze to bo jak kościół nie otwiera się na młodych to źle, jak już to robi to też źle.
~ napisał(a): Beczysz coś o bolszewikach i komunie, socjaliźmie i wtrącaniu się urzędasów a sam popierasz wtrącanie się kleru do imprez dla nich nieprzeznaczonych

Ale się stałem popularny uhuhuhu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 14:42
Motywacja napisał(a): Metalu i brudasów nie trawie i najlepiej jakby takich przeglądów ,,muzyki-ryków" w ogóle nie było.


To po co się udzielasz w temacie który cię nie dotyczy?
Kościół się nie otwiera na młodych tylko się młodym wpierdziela gdzie ich nie chcą.
Kościół jest zakłamany i dlatego młodzi go nie chcą i jeden ksiądz metalowiec tego nie zmieni.
Jeden jest za a stu księży jest przeciw. Stu uwala imprezy a jeden robi je na swoją modłę. To jest dialog?
Młodzież to niech sobie nawracają na dniach młodzieży chrześcijańskiej a nie na koncercie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 16:14
Motywacja napisał(a): (...)


Jak najbardziej, aby pojechać po kościele w wątku koncertu, na który nikt oprócz urzędasów ich nie zaprasza.
Nie muszę znać księży, wystarczy że mam telewizor i już dobrze można ich poznać bez personalnego kontaktu.
A po kościele można jeździć - wszędzie się pchają to i wszędzie można po nich jeździć.
(tylko nie zaczynaj o tefałenie i wyborczej)

Zmoderowano 18.09.2013 godz.21:40 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
18 września 2013r. o 16:18
~ napisał(a):
Nie muszę znać księży, wystarczy że mam telewizor i już dobrze można ich poznać bez personalnego kontaktu.
(tylko nie zaczynaj o tefałenie i wyborczej)

No to dalej oglądaj tefałen i czytaj wyboczą. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 16:21
Motywacja, zaprawdę powiadam ci że za twoje chamstwo i butę pysk twój niebawem obity będzie. Trwają już "prace" nad namierzeniem twojej gimbusowej osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
18 września 2013r. o 16:36



:P :P :P :P :P :P KSIĄDZ I METAL BUHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza