Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Św. Eustachy wspiera myśliwych
~ODYNIEC niezalogowany
24 września 2013r. o 1:18
Szanowna PANI ! ZaprosiŁem do Pani ogrodu 47 DZIKÓW 14 Saren zobaczymy jakie będą skutki tej wizyty, jak znam życie to kwik i rwetes podnoszony przez Panią będzie wielki ! Jeżeli zabiera się głos w sprawie o której niema się pojęcia,to skutki będą opłakane . A zapewne mięska pani nie jada,butki i torebasia to albo z łyka albo z dermy co ,by tylko traweczki w zimie starczyło :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
24 września 2013r. o 10:38
~ napisał(a):
Owszem ,skoro dla spozycia to niech to czynią bardziej po ludzku,a nie trzaskać głową ptaka czy zwierzęcia innego aż mózg pryska,zwierzę powinno być zabite szybko i tak ,zeby nie cierpiało.Sam jesteś oszołomem,ja nie kupuję "pędzonych" kurczaków,mam własne zwierzęta żywione naturalnie,i też są one czasem pokarmem ,ale giną bez cierpień ,nikt sie na nich nie wyżywa

Paniusiu, podaj przykład jak należy uśmiercić dziką zwierzynę - złapać i...co dalej?
Może napisz, jak ty to robisz ze swoimi tucznikami?
Chętnie poczytamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 11:23
:D Nie mam tuczników :D A dzika nalezy zabić szybko ,tak najlepiej złapać i tak zgładzić jak sie to robi profesjonalnie np z innym bydłem hodowlanym a nie żeby jak ktos zapodał uciekał poraniony i gubił wnetrzności i krew. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 11:36
~ODYNIEC napisał(a): Szanowna PANI ! ZaprosiŁem do Pani ogrodu 47 DZIKÓW 14 Saren zobaczymy jakie będą skutki tej wizyty, jak znam życie to kwik i rwetes podnoszony przez Panią będzie wielki ! Jeżeli zabiera się głos w sprawie o której niema się pojęcia,to skutki będą opłakane . A zapewne mięska pani nie jada,butki i torebasia to albo z łyka albo z dermy co ,by tylko traweczki w zimie starczyło :P :P :P


Szanowny odyńcu ,mylisz się,dziki biegaja mi koło domu i zapewniam cie ,ze ani ja ani nikt inny z tego powodu nie "kwiczy",a przeslicznookie sarny i rogate koziołki z kozami wchodza do ogrodzenia i pasą się tam spokojnie.Mięsko jadam,i to nie ma nic do rzeczy i w butach tez chodze nie na boso ,a torebasie wykonuję samodzielnie i ozdabiam i nie potrzebuję do tego zdartej z dzikiego zwierza skóry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 13:06
~ napisał(a): :D Nie mam tuczników :D A dzika nalezy zabić szybko ,tak najlepiej złapać i tak zgładzić jak sie to robi profesjonalnie np z innym bydłem hodowlanym a nie żeby jak ktos zapodał uciekał poraniony i gubił wnetrzności i krew. !!


Złapać dzika? Życzę wytrwałości (...)

Zmoderowano 24.09.2013 godz.14:59 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 13:15
Uczył marcin marcina ,sa sposoby na złapanie dzika i zabicie go jednym celnym strzałem to jedno a drugie jak sie nie umie strzelać zeby trafiac jak nalezy to lepiej sobie darować,tylko tu chodzi o wrażliwość na cierpienie bezbronnych zwierzat ,a nie traktowanie ich jak przedmioty ,które niczego nie czują.

Zmoderowano 24.09.2013 godz.15:01 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
24 września 2013r. o 13:31
Zgadzam się, nie twierdzę że nie - wszelkie wynaturzenia powinny być piętnowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ODYNIEC niezalogowany
24 września 2013r. o 18:29
Ach ! uparta istoto ,dalej nie ogarniasz tematu .Ta SKÓRA na te twoje butasie też ze zwierzaczka,ale jego zabito bardziej po LUDZKU ! o zgrozo trzymajta mnie ludki toż to kolorowy IDIOTYZM .POLUJĘ i POLOWAĆ BĘDĘ a jak ktoś ma z tym problem, zawsze może zamieszkać gdzie indziej .Proszę jeszcze poczytać o walorach dzikiego mięsa,my to mięso wolimy sprzedawać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.