Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek koło Brzeźnika
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 16:19
Może to był jakiś problem techniczny w samochodzie i dlatego zjechał na przeciwległy pas? Straszne :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
21 września 2013r. o 16:25
Jaka by nie była przyczyna, skutek jest jeden.
Utrata życia - najwyższa cena, jaką może zapłacić człowiek ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamil niezalogowany
21 września 2013r. o 16:34
Do wszystkich palantów, którzy skupiają się na kolorze liści w rowie. Kobietę znałem osobiście. Zostawiła dwoje dzieci, w tym zaledwie CZTEROLETNIEGO maluszka. Może to jest bardziej istotne, niż godzina wypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorientowany niezalogowany
21 września 2013r. o 17:00
Kondolencje, ciężka sytuacja rodziny, trzeba ich zrozumieć.


Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia i dlatego zjechał do rowu, na szczęście jemu nic się nie stało. Chociaż na zdjęciach widać, że samochód doszczętnie rozbity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dani niezalogowany
21 września 2013r. o 17:07
Czy to ważne jakie są błędy? Czy to ważne jaką była kobieta? Była człowiekiem i dlatego należy się jej szacunek!!!!! Bardzo współczuję rodzinie,wiem jak boli strata bliskiej osoby!!!!!!
Dziękuję że choć jedna osoba wspomniała o kierowcy ciężarówki,to mój mąż! Tak chciał ratować swoje i życie tej pani,niestety nie udało się:-(chwila nie uwagi i moja 4dzieci byłaby bez ojca a bliźniaki które są w drodze nigdy by go nie zobaczyły!!!!!! Ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie!!!! To nie jest tylko tragedia tamtej rodziny MY też to przeżywamy!!!!! Pomyślcie co ja pr przeżyłam gdy mąż do mnie zadzwonił z ta wiadomością? Proszę tylko o jedno jako żona kierowcy ciężarówki w takim ciężkim transporcie, LUDZIE NIE ZAWSZE JEST ICH WINA,NIE ZAWSZE TO ONI SĄ ZŁYMI KIEROWCAMI, popatrzcie sami na siebie zanim kogoś osądzicie!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3045
#WujekSamoZlo nieaktywny
21 września 2013r. o 17:11
Czy Policja nie poszukuje moze swiadkow wypadku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 17:13
~Zorientowany napisał(a): Kondolencje, ciężka sytuacja rodziny, trzeba ich zrozumieć.


Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia i dlatego zjechał do rowu, na szczęście jemu nic się nie stało. Chociaż na zdjęciach widać, że samochód doszczętnie rozbity.


Tak chciał ratować nie udało się i o mało włos byłabym wdową:-( z 4dzieci i 2 w drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
21 września 2013r. o 17:20
~ napisał(a):
Tak chciał ratować nie udało się i o mało włos byłabym wdową:-( z 4dzieci i 2 w drodze.

Kochana, trzymaj się. To ogromna tragedia. Zarówno dla ofiary, jak i dla Was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.