Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza budowa mieszkań komunalnych
~ niezalogowany
3 października 2013r. o 19:02
~klient tbs napisał(a): jakim kosztem mieszkancow ? partycypujesz mieszkanie za 30-80 tys (30-80m mieszkanie) . pozostala czesc kredytu tbs splacana jest czynszem najemncow. rezygnujesz = calosc wplaty + odsetki wraca do ciebie. w czym problem ?


Ten sposób finansowania dotyczy budynku przy ulicy Gdańskiej, nie Staroszkolnej! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~140 niezalogowany
3 października 2013r. o 19:19
Po prostu TBS (czyt. miasto) jest żyrantem. Żyrantem który słono kosztuje lokatora i pozostałych mieszkańców.
Biednego nie stać na oszczędzanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~broda niezalogowany
3 października 2013r. o 19:31
Najlepiej plakac co za narod - wszyscy coś chcą byle by nie placic bo przecież należy mi sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariaczi niezalogowany
3 października 2013r. o 22:09
nie ma to jak sobie zaglądać z okna w okno po sąsiedzku brawa dla projektanta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lopek niezalogowany
3 października 2013r. o 22:27
~Gab napisał(a): Mój brat dostał przydział na jedno z tych mieszkań. Powiedziano mu ze każde mieszkanie bedzie posiadało miejsce parkingowe w zbiorczym garażu w piwnicy budynku.


Coś ci się zasadniczo pokręciło. Budynki na Staroszkolnej (docelowo mają być dwa) nie będą miały piwnic. Z projektu wynika że przewidywany jest parking na sąsiedniej działce. Garaże w podziemiach, z tego co wiem, miał mieć budynek planowany na ul. Gdańskiej. Budowany miał być z 30%-ową partycypacją w kosztach budowy przyszłych lokatorów ale jak na razie nie widać żeby tam coś się działo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gab niezalogowany
3 października 2013r. o 22:31
xaa napisał(a):
~Gab napisał(a): Mój brat dostał przydział na jedno z tych mieszkań...


Już :| ...
Gdzie podanie złożył ?


Z tego co wiem to już nie przyjmują zgłoszeń. Było to z tego co wiem zgłoszenia przyjmował TBS, ale już rozlosowano mieszkania, ludzie już tez musieli wpłacić te 40 000 i z tego co wiem te listę już zamknęli :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koleś niezalogowany
3 października 2013r. o 22:32
Już się zaczyna kwękanie! Ludzie opanujcie się! Najważniejsze że w końcu zacznie się budowa sporego budynku z mieszkaniami komunalnymi. Tego w Bolesławcu już dawno nie było. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 października 2013r. o 7:07
Czyli po raz kolejny miasto za pieniadze podatnikow, ktorzy prowadza w tym miescie rozne biznesy, robi tym biznesom konkurencje. PORAŻKA.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza