Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

MTS, Bolesławiec, Asnyka 15/10

11226
#Anonim11226 nieaktywny
8 października 2013r. o 10:41
Rozumiem dlaczego poniższy tekst sponsorowany ma wyłączoną opcję komentarzy :
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=9752

Rozumiem dlaczego moderator zamknął dyskusję w tym temacie :
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=82431

Nie rozumiem natomiast, dlaczego ok. 50% komentarzy było negatywnych w stosunku do matek z wózkami i nie miało NIC WSPÓLNEGO z powodem wyproszenia ~kol ze sklepu.

Ktoś mi wytłumaczy ? :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
8 października 2013r. o 10:42
Bodobra beka była z tych ,,wielmożnych mateczek"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ojciec od roku niezalogowany
8 października 2013r. o 10:51
Nikt Ci nie wytlumaczy. Zaraz zacznie sie taka sama durna dyskusja na ten temat jak byla tam i będą sie sprzeczać ci którzy maja takie samo zdanie jak ta matka i tacy którzy sie z jej zdaniem nie zgadzają.

Ja osobiście jestem po stronie tej wyproszonej Kobiety.

Peace ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 października 2013r. o 10:57
Motywacja napisał(a): Bodobra beka była z tych ,,wielmożnych mateczek"

Cicho bo do kąta pójdziesz :>

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
8 października 2013r. o 11:30
Już poszedłem, ale nauczycielka na szczęście nie widziała, że mam telefon e gaciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
8 października 2013r. o 12:29
Kolejny chiński bubel można kupić w tym sklepie, specjalnie poszłam tam wczoraj zobaczyć te tureckie ciuszki ale znalazłam tylko samą chińszczyznę-jakich wiele w naszym mieście więc nie ma po co tam zaglądać-wielkiej kariery im raczej nie wróże! Zaraz mnie modelator usunie zapewne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 października 2013r. o 12:32
Motywacja napisał(a): Już poszedłem, ale nauczycielka na szczęście nie widziała, że mam telefon e gaciach.

Widocznie mały sprzęcik. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
8 października 2013r. o 13:09
TOjsienka napisał(a):
Motywacja napisał(a): Już poszedłem, ale nauczycielka na szczęście nie widziała, że mam telefon e gaciach.

Widocznie mały sprzęcik. :|
:D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza