Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężki wypadek w pracy
11226
#Anonim11226 nieaktywny
18 października 2013r. o 10:54
Motywacja napisał(a): zapomniałem


Zapominasz o wielu rzeczach :)
Najważniejszą z nich jest to, że nie jesteś samotną wyspą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
18 października 2013r. o 11:03
a mnie się wydaję, że jednak jestem. Jestem indywiduum(tak to się pisze), które ,, kupczy" na obecny system, system kradziejstwa, niesprawidliwości i dopóki ,,nie popełnią" mi samobójstwa, będę mówił co myślę. Pewnie już nie na tym forum ,,jednobiegunowym", bo moje posty znikają zanim, odświeżę stronę, ale gdzieś na pewno będę pisał. Pozdrawiam z przyjacielskimi odczuciami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
18 października 2013r. o 11:22
Motywacja napisał(a): Jestem indywiduum


A nie indywidualnością ? :)

Systematyczne wypróżnianie się jest bardzo zdrowe.
Chaotyczne nie :)
Zadbaj o swój system trawienny, a wczyscy poczujemy ulgę :)

Jednobiegunowy jest tylko emem :)
Reszta ekipy jest w porządku.



Dopisane 18.10.2013r. o godz. 11:22:

wszyscy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były pracownik niezalogowany
18 października 2013r. o 17:47
Wyrazy współczucia dla KOLEGI! Widzę że w firmie nic się nie zmieniło. Pamiętam jak tam pracowałem przyjechali zmierzyć poziom hałasu. Wszyscy wpadli w panikę, na spedycji pracowała duża maszyna, oczywiście osłony jak co dzień były pozdejmowane ponieważ się grzała. Jednak na czas pomiaru pracownik wszystkie osłony założył. Hałas był na czujnikach dopuszczalny. Zgadnijcie co się stało kiedy koleżanka zapytała dlaczego pomiar jest mierzony gdy osłony są pozakładane? Odpowiadam - na drugi dzień dostała wypowiedzenie, ponoć tempo pracy tej pracownicy było dla szefa niewystarczalne. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx87 niezalogowany
18 października 2013r. o 19:14
czy musicie pisać te wszystkie komentarze.To nie jest nikomu potrzebne komentować co by było gdyby...a czemu nie tak a inczej?co się stało to już się nieodwroci.Trzeba wspierać Bartka to jest dla niego teraz najważniejsze.Wsparcie nie użalanie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
23 października 2013r. o 22:26
Co wy chcecie od tego zakładu, przecież tam wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na wózkach widłowych jeżdżą tylko osoby które mają uprawnienia :D, operatorzy maszyn są odpowiednio przeszkoleni :) Maszyny posiadają kompletną dokumentację, nawet ZEGAREK chodzi jak należy he he ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 23:12
Co to znaczy że maszyna nie miała skutecznie wyłączonych ruchomych części?
KAŻDĄ MASZYNĘ REMONTUJEMY GDY ODŁĄCZONA JEST OD ZASILANIA i wtedy faktycznie nie ma prawa się nic stać.
Poleganie na czujnikach to głupota.
Efekt może być taki ,że problemy będzie miał elektryk automatyk bo co ma do tego kierownik lub brygadzista? Może mieć jak ktoś zgłosił wadliwy czujnik a on nie rozkazał go wymienić lub nie dał części na wymianę.
Jak nie było zgłoszenia że czujnik jest niesprawny to szukaj wiatru w polu.
Czujnik też ma prawo się zepsuć tak jak żarówka może się spalić.
A może się spalić jak będziemy szli po schodach i do kogo wtedy będą pretensje?
Gość znalazł się w nieodpowiednim miejscu w niewłaściwej porze i NIE ODŁĄCZYŁ ZASILANIA MASZYNY.
Jak sam nie odłączył to przegrał a jak mu kazali robić "na ruchu" to jest wygrany.

A że maszyna jest rupieciem? Idźcie do szklanej Polfy ,CM3 i innych lub pooglądajcie sprzęt budowlany prywaciarzy.
Ktoś już dobrze napisał - jesteśmy tanią siłą roboczą a tania siła robocza robi na rupieciach. Chcesz robić na nowych to jedź do Francji i pracuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q niezalogowany
13 lutego 2017r. o 23:54
Jak czuje się poszkodowany w wypadku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza