Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

helikopter z kamerą

~ niezalogowany
26 października 2013r. o 0:02
becia73 napisał(a):
~ napisał(a): ..... i kamerowali z samochodu..... litości ludzie!!!! ogarnijcie się jeśli kopiesz szpadlem to mówisz ze szpadlujesz czy moze łopatujesz?? a może jak grasz w siatkówkę to siatkujesz??


BĘDĘ PISAĆ JAK MI SIĘ PODOBA A TOBIE GU..O DO TEGO!


Na matoła tylko"łopatowanie "pomoże. On inaczej nie zrozumie. Tylko łopata musi być XXXL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2013r. o 0:04
becia73 napisał(a):
~ napisał(a): ..... i kamerowali z samochodu..... litości ludzie!!!! ogarnijcie się jeśli kopiesz szpadlem to mówisz ze szpadlujesz czy moze łopatujesz?? a może jak grasz w siatkówkę to siatkujesz??


BĘDĘ PISAĆ JAK MI SIĘ PODOBA A TOBIE GU..O DO TEGO!


Ty nie piszesz "jak ci się podoba" tylko tak jak umiesz. Własnego mózgu nie przeskoczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolega niezalogowany
26 października 2013r. o 7:42
To jest tak zwany spisek "MACIEREWICZA" WSZYSTKO PODEJRZANE BÓJCIE SIĘ :/ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
26 października 2013r. o 9:32
~ napisał(a):
becia73 napisał(a):
~ napisał(a): ..... i kamerowali z samochodu..... litości ludzie!!!! ogarnijcie się jeśli kopiesz szpadlem to mówisz ze szpadlujesz czy moze łopatujesz?? a może jak grasz w siatkówkę to siatkujesz??


BĘDĘ PISAĆ JAK MI SIĘ PODOBA A TOBIE GU..O DO TEGO!


Ty nie piszesz "jak ci się podoba" tylko tak jak umiesz. Własnego mózgu nie przeskoczysz.


Wiesz gamoniu co to jest synonim? Zapewne nie bo jakbyś wiedział co to jest to tych głupot byś nie wypisywał:
synonimy słowa kamerować- filmować,nadzorować, sprawdzać, monitorować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 października 2013r. o 9:49
to siajej :D
czy jak napiszę ,,bąba,, amerykanskie komputry też to odnotują?
wszak wszystkich podsłuchują i obserwują... :D
chyba opuszczę rolety... :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2013r. o 0:36
~Olo napisał(a): Słyszałem że policja ma takie zabawki i szuka plantacji konopii. Ma to kamerke termowizyjną przez którą teraz znacznie lepiej niż latem widac wysoką temperature powietrza wokół budynku. Trzeba wietrzyć więc gdzieś to wylatuje i wszystko widac . potem sprawdzenie rachunków za prąd, kto mieszka wiek i troche posledzimy i....medal gotowy :-D


dokładnie , o to chodzi , w holandii non stop tak szukają , u nas tez się wzieli , a akurat na tej wiosce z tego co słyszałem hodują róże takie świństwa , szybka kasa , ale teraz będą musieli w bunkrach pokrytych płaszczami wodnymi i siatkami z ołowiu , to znacznie większy ceny maryśki, co za tym idzie żąd będzie tracił coraz więcej, no i trza będzie jeszcze utrzymać w więźieniu tych co się w między czasie złapie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2013r. o 0:37
~Olo napisał(a): Słyszałem że policja ma takie zabawki i szuka plantacji konopii. Ma to kamerke termowizyjną przez którą teraz znacznie lepiej niż latem widac wysoką temperature powietrza wokół budynku. Trzeba wietrzyć więc gdzieś to wylatuje i wszystko widac . potem sprawdzenie rachunków za prąd, kto mieszka wiek i troche posledzimy i....medal gotowy :-D


dokładnie , o to chodzi , w holandii non stop tak szukają , u nas tez się wzieli , a akurat na tej wiosce z tego co słyszałem hodują róże takie świństwa , szybka kasa , ale teraz będą musieli w bunkrach pokrytych płaszczami wodnymi i siatkami z ołowiu , to znacznie większy ceny maryśki, co za tym idzie żąd będzie tracił coraz więcej, no i trza będzie jeszcze utrzymać w więźieniu tych co się w między czasie złapie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2013r. o 0:47
niby dlaczego rzad ma stracic na tym ze jej wartosc wzrosnie. stracą klienci. legalnie i tak nie mozna jej nabyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza