Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

helikopter z kamerą

~ niezalogowany
24 października 2013r. o 0:41
czy może wie ktoś dlaczego wczoraj nad naszymi głowami, bardzo nisko latał żółty helikopter z zamontowaną na zewnątrz kamerą? Krążył nad moją posesją przez parę minut, potem robił to samo u innych sąsiadów. W jakim celu ta iwigilacja może się ktoś bliżej orientuje? wiem od znajomych z niedalekiej miejscowości że jakiś czas temu było u nich to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2013r. o 9:23
moze termowizją czegoś lub kogos szukali. technologia wykorzystywana m. in. w energetyce do lokalizowania przegrzanych elementów sieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9942
#amal nieaktywny
24 października 2013r. o 10:05
dzisiaj fruwa nad Gierałtowem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abdulllachhhhh niezalogowany
24 października 2013r. o 10:06
~ napisał(a): czy może wie ktoś dlaczego wczoraj nad naszymi głowami, bardzo nisko latał żółty helikopter z zamontowaną na zewnątrz kamerą? Krążył nad moją posesją przez parę minut, potem robił to samo u innych sąsiadów. W jakim celu ta iwigilacja może się ktoś bliżej orientuje? wiem od znajomych z niedalekiej miejscowości że jakiś czas temu było u nich to samo.

niestety kolego to talibowie zostałeś namierzony i lada chwila cie sprzątną :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
24 października 2013r. o 10:11
A może to Google robi zdjęcia do map, w Bolesławcu byli ponad rok temu i kamerowali z samochodu i z helikoptera ale nie wszystkie ulice zdążyli wtedy to może dalsza część.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
24 października 2013r. o 10:18
Jak już to filmowali

A to co było Google to był samochód od Google StreetView bo nasze miasto w końcu ten program ogarnął.

Co do tego helikoptera - mogła być nawet i geodezja :)

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2013r. o 10:20
..... i kamerowali z samochodu..... litości ludzie!!!! ogarnijcie się jeśli kopiesz szpadlem to mówisz ze szpadlujesz czy moze łopatujesz?? a może jak grasz w siatkówkę to siatkujesz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
24 października 2013r. o 12:15
~ napisał(a): czy może wie ktoś dlaczego wczoraj nad naszymi głowami, bardzo nisko latał żółty helikopter z zamontowaną na zewnątrz kamerą? Krążył nad moją posesją przez parę minut, potem robił to samo u innych sąsiadów. W jakim celu ta iwigilacja może się ktoś bliżej orientuje? wiem od znajomych z niedalekiej miejscowości że jakiś czas temu było u nich to samo.

Urząd Skarbowy się Tobą zainteresował.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.