Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życie jest warte tego, by żyć
~ niezalogowany
31 października 2013r. o 19:30
~ZC napisał(a): No niestety życie jest mściwe obsmarowywał pan rożnych ludzi na zlecenie pani która niedawno zmarła i pana tez pokarało nie jest tak jak wszyscy tu robią z tego pana ideał bo się rozchorował potraktujmy to jak nauczkę ze niewolno obsmarowywać innych niewinnych ludzi bo to się może zemścić a życie potrafi to zrobić jakoś pan nie przypomina na tym zdjęciu tego aroganckiego człowieka z którym rozmawiałam przed kilku laty żeby wycofał pan te kłamstwa.Teraz ja mam satysfakcje ze kara dotyka wszystkich.


Czytając to myślę,że ma pan w sobie dużo jadu.
Proszę tylko pamiętać życie zmienia koleje losy o może się okazać że trafi do Pana jak bumerang "zdrowie"
A Panu Andrzejowi życzę wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2013r. o 9:48
Mądre wypowiedzi i dobrze się czyta ten wywiad. Super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alex niezalogowany
28 sierpnia 2021r. o 19:48
Trzymam kciuki za Pana Andrzeja i życzę Panu Dużo Zdrowia i Szczęścia i niech się Pan nie poddaje. Jest nie prawdą że niesłusznie obsmararował Pan niewinnych ludzi jako dziennikarz jest Pan zawsze dociekliwy . Znam sprawę w którą Pan się zaangażował . Chodzi mianowicie o sprawę Pana Marka M. z Gromadki. Jego była żona obecnie Renata wstąpiła na przestępczą drogę jest zamieszany w Gang Stalking w co wciągnęła swoje dzieci. Podważam tylko to że nie pan Janusz S. uprowadził Pana Marka M. na Ukrainę ale właśnie była żona Renata. Obecnie jest operatorem urządzeń mind control mieszka z obecnym mężem Andrzejem Z w Katowicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Puszkinia niezalogowany
28 sierpnia 2021r. o 20:27
???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 sierpnia 2021r. o 22:58
Sens życia i jego wartość najbardziej docenia się wtedy, kiedy jest zagrożone . Zna się jego wartość i piękno, dostrzega się je w każdym najmniejszym szczególe, wtedy wszystko co prędzej było ważne staje się tak bardzo błahe. Życie wcale nie jest łatwe, ale może właśnie przez to jest tak piękne, trud, kolejne przebyte etapy ..to właśnie one przynoszą satysfakcję. Ale żeby to dostrzec,trzeba sięgnąć dna. Życzę Panu przede wszystkim zdrowia i wiary, nadziei, miłości, żeby pokonywać kolejne etapy z siłą i podniesioną głową. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.