Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy zaatakują?
~ niezalogowany
3 listopada 2013r. o 23:33
~Janusz napisał(a): Jakie motywy kierowały osobą która to podała?


myślę że to puenta do tematu "ktoś wysłał mu trumnę"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
4 listopada 2013r. o 8:27
Kazimierz, przeginasz pałę "w temacie" Relicha :)

Już chyba wszyscy użytkownicy portalu Bolec.Info mają świadomość, że Twoje "informacje" na Jego temat odnoszą się bardziej do kwestii przegranego stołka przez Ciebie, niż do typowo dziennikarskiego "patrzenia władzy na ręce" :)
Mam dobrą radę :
"Skończ Waść, wstydu oszczędź" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 listopada 2013r. o 8:42
hahaha Oj kajtek kajtek :) mowisz, jakby wybory byly rok temu :-) Wiesz, w ogole kiedy to bylo?
Robert Relich ma fobie na punkcie Bolec.Info, bo Bolec.Info, w odroznieniu od innych lokalnych serwisow, odwazylo sie wytknac mu pare bledow. Nie ma tez powodu, zeby bledow nie wytykac :-)

A zdjecie z chmurka... jak to zdjecie, ani nie jest wytykaniem bledow ani chwaleniem.
Proponuje maly konkurs/quiz: zaproponujcie co mogl powiedziec/pomyslec Robert Relich (ot taki nowy tekst do chmurki) :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
4 listopada 2013r. o 8:55
emem napisał(a): mowisz, jakby wybory byly rok temu :-) Wiesz, w ogole kiedy to bylo?


Siedem lat temu.
Ja jestem pamiętliwy.
A wygląda na to, że Kazimierz bardziej.

Twoja pozostała pisanina faktycznie kwalifikuje się do "hahaha" :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 listopada 2013r. o 9:22
kajtek1591 napisał(a): Ja jestem pamiętliwy.


to takie malomiasteczkowe :-) Ale rozumiem, choc ja pamietliwy nie jestem.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
4 listopada 2013r. o 9:29
emem napisał(a): to takie malomiasteczkowe :-)


Wiem "Panie z wielkiego miasta".
W pierwszej kolejności powinieneś jednak uświadomić swojego Ojca, a nie mnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 listopada 2013r. o 9:48
Widzisz, problem tylko w tym, ze to Ty czy burmistrz Relich laczycie cokolwiek z wyborami sprzed 7 lat. Kazimierz ani nie startowal w tych, ktore byly cztery lata pozniej, ani nie planuje startowac w tych, ktore beda za rok.

Ty kajtek pewnie jestes gotow jeszcze napisac, ze to Kazimierz wymyslil, zeby Gmina Nowogrodziec pobierala oplaty smieciowe za caly kwartal i to z gory. Pewnie jestes w stanie napisac, ze to Kazimierz obrazil sam siebie, publikujac na blogu burmistrza Nowogrodzca wpis pod nazwiskiem "Robert Relich". :-)

oj oj oj :-)
skoro nie masz pomyslu na chmurke, no to konczymy te dyskusje :-)

Zapraszam w inne miejsca BolecForum.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
4 listopada 2013r. o 9:54
Siedem lat to prawie dekada. To już historia. Patrzymy do przodu. Kajtek, przecież Burmistrz może się spotkać z dziennikarzem Bolec.Info wyjaśnić wszystko w autoryzowanym wywiadzie, czego się boi. Ba może skorzystać z oferty, które Bolec.Info mu przedstawiło tzw. rozmowa na forum, tak jak zrobił to Przybylski czy Roman i zrobią zapewne inni. Czego się boi, swoich wyborców?
Ja tu czegoś nie rozumiem, co burmistrz ma do ukrycia?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza