Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Koszulki z nadrukami

~Asiaoc4 niezalogowany
4 listopada 2013r. o 20:11
Czy da się gdzieś w Bolcu kupić koszulki z nadrukami zespołów metalowych? Wiem, że kiedyś na rynku na Wesołej było stoisko i były bluzy, koszulki, ale już chyba nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
5 listopada 2013r. o 13:55
Nie wiem jak wygląda sprawa z kupnem gotowej koszulki, wiem że na Łukasiewicza można zamówić koszulkę z nadrukiem, własny wzorek pakujesz do jakiegoś nośnika danych i zanosisz, koszt zależny od wielkości nadruku, koszulki też mają i można sobie dobrać. Ja z koszulką i nadrukiem po obu stronach koszulki dałem 60 zł. Ta firma znajduje się za sklepem z zabawkami.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
5 listopada 2013r. o 18:45
http://www.aldrux.pl/index.php?route=studio/home&product_id=116

tu masz koszulki cena od 16 do 28
i kreator do nich
zamowielm już ponad 10

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Radek niezalogowany
2 lutego 2014r. o 16:19
Nie polecam koszulek z Aldrux! Termin realizacji zamówienia to oszustwo, czekałem ponad 2 tygodnie! Jakość koszulek jak i nadruku tragedia! Każda koszulka pruje się, puszczają szwy, pękają nici a sam nadruk na nowej koszulce wygląda jak by koszulka była już przynajmniej 10 razy prana! Wszystkie ich zapewnienia o jakości to ściema
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lutego 2014r. o 23:13
Na wesołej można kupić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11000
#Gilbertt nieaktywny
3 lutego 2014r. o 0:43
dokładnie na wesołej są takie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SpeedtroniX niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 15:35
ja tam nie narzekam na jakość koszulek z tego aldrux.pl, chociaż fakt, raz mi się zdarzyło czekać prawie tydzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
516
#zalew nieaktywny
15 kwietnia 2014r. o 19:26
A zrób sobie sam! Trochę roboty ale satysfakcja gwarantowana! Szablon wycinamy z umytej kliszy rentgenowskiej, a malujemy farbą akrylową do tkanin (do kupienia w sklepach dla artystów np. we Wrocku na ASP lub na Jatkach). Po wyschnięciu należy utrwalić gorącym żelazkiem i do boju! Ja chodzę w koszulkach które robiłem ponad 10 lat temu i choć materiał spłowiał i powyciągał się - to nadruk trzyma solidnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.