Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian!
~Papuga niezalogowany
9 listopada 2013r. o 19:17
~ napisał(a):
~Papuga napisał(a):
kc napisał(a): Witamy na świecie, dzieciaczki, gdzie nikt nie respektuje Waszego prawa, jako człowieka do ochrony Waszego wizerunku. Witamy na świecie, gdzie portal i fotograf robiący Wam zdjęcia uznali, że publikowanie Waszych zdjęć będzie dla nich niezłym biznesem. Witamy na świecie, gdzie teraz każdy człowiek może obejrzeć Wasze sine, zmęczone porodem buźki bez uszanowania Waszej prywatności. Witamy...


Jakiś gorszy dzień ?? Czy ogólnie jesienna deprecha ??


przeciez to prawda


Prawdy są trzy i to jest ta trzecia

Zmoderowano 09.11.2013 godz.21:16 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 listopada 2013r. o 19:23
~ napisał(a): Do kc.

Jeśli rodzice Tych nowo narodzonych dziec, nie pozwolili by zrobić im zdjęć, to zaręczam Cię, nikt by ich nie zrobił i nie opublikował. A wiem to z własnego doświadczenia, bo mojej córce również zrobiono fotkę i opublikowano, ale musiałem w raz z żoną wyrazić na to pozwolenie.


Mam tego świadomość i ubolewam nad tym. Pytałeś swoje dziecko, czy ma ochotę na to, by jego zdjęcie było opublikowane ?


Dopisane 09.11.2013r. o godz. 19:23:

~Papuga napisał(a): Jakiś gorszy dzień ?? Czy ogólnie jesienna deprecha ??


Wklej tutaj swoje zdjęcie, to Ci odpowiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
9 listopada 2013r. o 19:29
kc napisał(a):
~ napisał(a): Do kc.

Jeśli rodzice Tych nowo narodzonych dziec, nie pozwolili by zrobić im zdjęć, to zaręczam Cię, nikt by ich nie zrobił i nie opublikował. A wiem to z własnego doświadczenia, bo mojej córce również zrobiono fotkę i opublikowano, ale musiałem w raz z żoną wyrazić na to pozwolenie.


Mam tego świadomość i ubolewam nad tym. Pytałeś swoje dziecko, czy ma ochotę na to, by jego zdjęcie było opublikowane ? Dopisane 09.11.2013r. o godz. 19:23:
~Papuga napisał(a): Jakiś gorszy dzień ?? Czy ogólnie jesienna deprecha ??


Wklej tutaj swoje zdjęcie, to Ci odpowiem.


Ale z ciebie frustratka... Ale zaraz, ja ci już to kiedyś pisałam (pod innym nickiem) i wtedy się ze mną zgodziłaś :P Widzę jednak, że dalej smęcisz i roztaczasz ten swój wisielczy nastrój :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 listopada 2013r. o 19:33
~Papuga napisał(a): Ale z ciebie frustratka... Ale zaraz, ja ci już to kiedyś pisałam (pod innym nickiem) i wtedy się ze mną zgodziłaś :P Widzę jednak, że dalej smęcisz i roztaczasz ten swój wisielczy nastrój :>


Skoro Ty nie chcesz wkleić swojego zdjęcia, to może Twoja mamusia wklei. Hop hop, mamusiu Papugi, wklej jej zdjęcie, proszę : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
9 listopada 2013r. o 19:38
kc napisał(a):
~Papuga napisał(a): Ale z ciebie frustratka... Ale zaraz, ja ci już to kiedyś pisałam (pod innym nickiem) i wtedy się ze mną zgodziłaś :P Widzę jednak, że dalej smęcisz i roztaczasz ten swój wisielczy nastrój :>


Skoro Ty nie chcesz wkleić swojego zdjęcia, to może Twoja mamusia wklei. Hop hop, mamusiu Papugi, wklej jej zdjęcie, proszę : ).


Pomyślałaś, że może już nie żyć ?? Tatuś też... Kończę tą durnowatą dyskusję. A ty pływaj dalej w żółci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 listopada 2013r. o 19:43
~Papuga napisał(a): Pomyślałaś, że może już nie żyć ?? Tatuś też... Kończę tą durnowatą dyskusję. A ty pływaj dalej w żółci.


To wklej ich zdjęcie, w zaistniałej sytuacji mają tyle samo do powiedzenia, czy chcieliby tego, czy nie, co te noworodki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
9 listopada 2013r. o 19:54
Noworodki pewnie ładne dla rodziców, więc chcą się nimi nacieszyć. Co w tym złego, że im zrobią zdjęcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 listopada 2013r. o 20:16
~ela napisał(a): Noworodki pewnie ładne dla rodziców, więc chcą się nimi nacieszyć. Co w tym złego, że im zrobią zdjęcie.


Niech robią sobie zdjęcia i trzymają dla siebie na pamiątkę. Po co publikować je na portalu, gdzie widać ich jeszcze zmęczone buźki, poddawać ich pod ocenę bolecnautów, zupełnie nie licząc się z ich prawami. Sama napisałaś "dla rodziców są pewnie ładne", czy mądry rodzic naraża swoje dziecko na takie komentarze ?

A co jeśli emem wpadnie na pomysł, żeby umieścić je w Bolec-gazecie, jak się będziecie czuli drodzy rodzice, kiedy zdjęcie Waszych dzieci będzie w każdym śmietniku, albo będzie leżało na ulicy i ludzie będą po nim deptali?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.