Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~Brunatnoczarny Moszenki niezalogowany
5 grudnia 2018r. o 21:24
Nikt nie zapomniał. Ukrywa się to, czego później nie da się obronić. Gdby ludzie zobaczyli ile ten typ zarabia za nic nie robienie to dyr i jego wywieźli by chyba na taczkach. Jest to ewidentna dyskryminacja!!!!. Mamy rodo i do wiadomości podaje się place wszystkich z wyjątkiem dyr i rumcajsa. Pytanie dlaczego? Czyżby Rumcajs urósł do rangi prezesa, że jego płacą jest ściśle tajna???? krew niejednemu by się zagotowała jakby wiedział ile ten typ bez wyksztalcenia dostaje. Gdzie są związki?. Opublikowana siatka plac nie jest kompletna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Porcelanowy Mieczyk niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 22:58
To jest nierówne traktowanie w zatrudnieniu. Jest na to paragraf. To się nadaje do sądu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Tunbergia niezalogowany
19 grudnia 2018r. o 10:55
Wszystkim pracownikom naszej firmy zycze Wesolych Swiat,mysle ze duzo zmienilo sie na lepsze.Gdyby tak pozbyc sie jeszcze paru osob ,bylo by rewelacyjnie.Moze Nowy Rok przyniesie zmiany I wreszcie powinie im sie noga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwone Przymiotno niezalogowany
19 grudnia 2018r. o 12:00
Typowe życzenia Polaka katolika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowy Modrzew niezalogowany
19 grudnia 2018r. o 12:58
a co wolałabyś życzenia od lewaka gendera???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowożółty Aster niezalogowany
19 grudnia 2018r. o 14:11
Ja też myślę, że na lepsze.
Wreszcie coś ruszyło w stronę normowania. Podwyżki spoko, warunki dobre,brygadzista w porządku( no nie każdy, ale wiekszodc) związki się dogaduja z Dyrektorem i Kadrowa. Zobaczymy jak będzie dalej. Ponoć za to szykuje sie"pomaranczowa rewolucja" i birowi swoje zwiazki zakładają, bo Pan zarzadca zaczął od nich czegos wreszcie wymagać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarniawy Judaszowiec niezalogowany
19 grudnia 2018r. o 15:19
Ja osobiscie ze zmian jakie nastapily jestem zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowy Kaczeniec niezalogowany
19 grudnia 2018r. o 23:46
Ale łatwo wami manipulować. Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza