Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobiety są piękne
4885
#Anonim4886 nieaktywny
7 grudnia 2013r. o 21:08
~otto napisał(a): ...Jeszcze ją pewnie szaryman szkoli i staje się naprawdę dobrym fotografem.Do tego trzeba mieć smykałkę inaczej super sprzęt ani program nie pomoże....

Akurat nie ma tu nic z zasady - Mistrz - Uczeń.
Bożena jest wystarczająco zdolną osobą by iść własną drogą.
I tak się dzieje.
Jest amatorką tworzącą profesjonalne prace.

Jej przeciwieństwem są profesjonaliści tworzący żenującą amatorszczyznę.

Oboje ciągle się uczymy.
Akurat fotografią bawię się dłużej i czasem coś tam technicznego podpowiem.
Jednak nie ma w tym żadnego ukierunkowania.

I niebywałą radochę czynią mi jej postępy.

Po prostu, jest w tym autentyczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 9:46
a no jest i jestem z niej dumna :) Nawet na początku jej pasji była lepsza od niejednego fotografa z wieloletnim stażem. Jak ktoś naprawdę kocha to co robi to będzie wielki. :D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 10:16
No proszę ile to już wejść ma temat gdy inne podobne przechodzą bez echa ten ma ponad 5000 wejść.Przyciągają do siebie czymś,interesują ,intrygują.Szkoda ze portal nie przeprowadził z nimi wywiadu .Mnie ciekawi co będzie dalej,jak wyglądają ich relacje.Jak było na tych zdjęciach.Kto wymyśla pomysły jak się dogadują kto jest tam głową a kto szyją no i..najbardziej jak to dalej widzą.Czy są razem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 10:22
PS - I się nie obrażajcie ale stanowicie tutaj ciekawostkę.Portal kiedyś mógłby napisać MĄDRY artykuł o parach które się tu poznały w każdym sensie tego słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 16:01
szaryman napisał(a): Akurat nie ma tu nic z zasady - Mistrz - Uczeń.
Bożena jest wystarczająco zdolną osobą by iść własną drogą.
I tak się dzieje.
Jest amatorką tworzącą profesjonalne prace.
Jej przeciwieństwem są profesjonaliści tworzący żenującą amatorszczyznę.
Oboje ciągle się uczymy.
Akurat fotografią bawię się dłużej i czasem coś tam technicznego podpowiem.
Jednak nie ma w tym żadnego ukierunkowania.
I niebywałą radochę czynią mi jej postępy.
Po prostu, jest w tym autentyczna.

Hah Mirku/ rumienię się.Dziękuję.Jak mam się nie rozwijać skoro współpracuję z takim utalentowanym z wielką wyobrażnią fotografem.Dodatkowo piekielnie dobrym technicznie .Nie bądż skromny,na planie często dokonywałeś cudu .by mó̉j Soniak zechcia ł cokolwiek dobrego z siebie dać.Podłączyć tę markę aparatu do lamp jest niemożliwe często słyszałam/Dla Ciebie to była chwila pomyślunku ,podreptania w lewo,prawo by za chwilę mój sprzęcik mógł współgrać z Twoimi softboxami.Co dla innych niemożliwe dla Ciebie jest kwestią chwili ,przymarszczenia brwi by za moment efektywnie wykorzystać swój dar.
Z Twego szefa to farciarz .bo ma kogoś takiego jak Ty.


Dopisane 08.12.2013r. o godz. 15:59:

Wiolizna napisał(a): a no jest i jestem z niej dumna :) Nawet na początku jej pasji była lepsza od niejednego fotografa z wieloletnim stażem. Jak ktoś naprawdę kocha to co robi to będzie wielki. :D


O to bardzo miło.Dziękuje.


Zmoderowano 08.12.2013 godz.17:29 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirosław Putyra niezalogowany
13 marca 2014r. o 5:14
I ponownie zapraszamy do II LO w Bolesławcu.

Tym razem piętro wyżej, w Galerii im. M. Twerda prezentujemy prace będące kontynuacją projektu "W Powidoku Marzeń".

Na zdjęciach niezmiennie widnieją kobiety.

Bożena, swymi pracami, pełnymi subtelności, liryzmu, mistrzowską grą świateł i cieni, przenosi nas w wymiary na co dzień niedostrzegalne, lub mało zauważalne.

Natomiast w moje prace, są jakby reportażem dnia codziennego.


Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek, 14 marca o godz. 18.00

I uchylę rąbka tajemnicy, zdradzając, że naszym pracom towarzyszyć będzie niecodzienna niespodzianka.
:)


foto: Bożena Gałan
[img=1394683103_t4slwpe.jpg]




foto: Mirosław Putyra
[img=1394683171_hic9a87.jpg]





Ale nie koniec na tym wrażeń !

W sobotę tj. 15 marca warto wybrać się do Lwówka Śląskiego.

Otóż w Lwóweckim Ośrodku Kultury, w Galerii Klatka obejrzeć będzie można wystawę prac Bożeny Gałan zatytułowaną - "Kobieta o kobietach".

Otwarcie wystawy o godz 18.00

Naprawdę warto ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10295
#DNA nieaktywny
13 marca 2014r. o 8:56
Chyba trzeba w końcu pójśc i zobaczyć tę niespodziankę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~re niezalogowany
13 marca 2014r. o 11:43
Od fotografii, sztuki wyżej cenię rzeczywistość. Gdzie można spotkać kobietę-modelkę z tego obrazka "stojąca nad fiołkową suknią"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza