Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobiety są piękne
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 9:17
kobiety są piękne, a pięknieją jeszcze bardziej, gdy są kochane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 9:26
~ napisał(a): ....a pięknieją jeszcze bardziej, gdy są kochane


Raczej wtedy gdy same kochają! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 9:59
posłuże sie przykladem mojej obróbki , ja to nazywam korektą

[img=1386406539_d1wln8e.jpg]


chwila roboty tu, w zasadzie wypełnienie światłem + 35, ekspozycja na +5, światła na -10

[img=1386406553_pfpdrvk.jpg]


troche za ciemny masz ten portret mimo to w oryginale, może czas za krótki albo ISO tylko 100.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 10:15
~ napisał(a):
~ napisał(a): ....a pięknieją jeszcze bardziej, gdy są kochane


Raczej wtedy gdy same kochają! :>


do mojego zdania dodałbym ....a pięknieją jeszcze bardziej, gdy są kochane i kochają swojego mężczyznę .... jedynego :>
dzięki za podpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 10:17
~ napisał(a): dzięki za podpowiedź


Nie ma za co! :>
Polecam się na przyszłość! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 grudnia 2013r. o 10:28
:D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 10:33
E napisał(a): :D


Czy doczEkam się kiEdyś braku zadowolEnia,szczęśliwości na TwojEj buzi? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 grudnia 2013r. o 10:40
Wiesz, życie niesie ze sobą tak wiele smutków, że człowiek ratuje się jak może :) Więc odpowiedź brzmi: niE :D
A żeby nie było, że nie na temat, to zgadzam się, że zarówno kobiety jak i mężczyźni są piękni, gdy kochają i są kochani :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.