Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobiety są piękne
~ niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 0:33
~z napisał(a): Pani Bożenka dziś robiła zdjęcia w Oleńce,elegancka i uśmiechnieta a gdzie te fotki bedą?
Dobrze, że uśmiechnięta, to znaczy, że poszło wszystko jak powinno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2013r. o 6:18
E napisał(a):
gover napisał(a): Nie taka kobieta straszna jak sie umaluje.
Spieszmy sie kochac kobiety. Tak szybko tyja.

~-- napisał(a): wszystkie kobiety są piękne,tylko czasami jest za mało alkoholu

Wszystko jest piękne w wymiarach serca :)


:)
cholernie często to jak piszesz ,,w wymiarach serca,, zmieściłoby się na ,,mikrofilmie,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
4 grudnia 2013r. o 6:26
Oj Falco :) to jest tak, że kiedy patrzę na ludzi, to szukam w nich czegoś wyjątkowego, jakiegoś szczegółu: wyrazu twarzy, błysku w oku, drobnych gestów. Dlatego tak lubię spotkania...face to face :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
4 grudnia 2013r. o 8:33
falco napisał(a): cholernie często to jak piszesz ,,w wymiarach serca


"w wymiarach serca" to tzw. patrzenie sercem :) Oczy, nie wszystko potrafią dostrzec. Patrząc sercem, spoglądasz w serce, widzisz dużo-dużo więcej.

to mi się najbardziej podoba :)

[img=1386142422_fdvwsuv.jpg]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 grudnia 2013r. o 15:43
Pani Sas to moja sąsiadka. Jestem zaszczycony!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
4 grudnia 2013r. o 16:41
skorn gratuluję sąsiadki.

Kasia w innej odsłonie

[img=1386171170_9w2o71o.jpg]



Dopisane 04.12.2013r. o godz. 16:37:

[img=1386171456_7gmuahf.jpg]



Dopisane 04.12.2013r. o godz. 16:41:



[img=1386171714_w7oj3gc.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
4 grudnia 2013r. o 18:29
BoEna napisał(a):
Kasia w innej odsłonie


Fotki PAni Kasi są super. Jednak fotka, która mi się spodobała szczególnie, zawiera interesujący według mnie poetycki przekaz.
Tajemnica? sekret? Ukrytej połowy twarzy? Co jak mi się zdaje może symbolizować to co Kobieta ma w sobie. Jaką ma wewnętrzną "fakturę" uczuć. Co ma w sercu, jaką ma duszę. Przecież w poezji najważniejsza jest "dusza", człowiecza "dusza", jej emblemat, "dusza "wiersza", esencja poezji w człowieku wrażliwym i czułym. Kobiety są piękne :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~amator niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 20:36
Zdjęcia pokazują jak różnie można pokazać kobietę.Nie tylko jak do dowodu ale wydobyć z niej to co najlepsze.Bardzo fajnie zrobione. :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza